Az orosz Dinamo Moszkva labdarúgócsapatának elöljárói szerződést bontottak az együttes montenegrói vezetőedzőjével, Miodrag Bozsoviccsal. A szakember számára azt a bizonyos utolsó cseppet a pohárban a Rosztov Don elleni Orosz Kupa negyeddöntőben hazai pályán elszenvedett 2–1-es vereség, illetve a sorozatból való kiesés jelentette.
Bozsovics tavaly áprilisban ülhetett le a moszkvaiak kispadjára – Andrej Kobeljev helyét foglalhatta el –, és három évre szóló szerződést kötött. A montenegrói szakember munkáját ideiglenesen másodedzője, Szergej Szilkin látja el, míg orosz sajtóinformációk szerint utódja éppen az elődje lehet: Kobeljev visszatérhet a Dinamóhoz.
Az elmúlt három napban Bozsovics már a második olyan edző az orosz élvonalban, aki elvesztette csapatát és állását. Hétfőn a Szpartak trénere, Valerij Karpin mondott le, miután utóbbi öt mérkőzéséből négyet elveszített és pillanatnyilag a tabella utolsó helyén szerénykedik.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






