Klub-vb: Douglas duplája bronzot ért a Sanfrecce Hirosimának

2015.12.20. 10:06
A japán Sanfrecce Hirosima szerezte meg a bronzérmet a labdarúgó-klubvilágbajnokságon, miután a brazil Douglas két góljával 2–1-re legyőzte a kínai Kouangcsou Evergrandét. Az első helyért a River Plate a Barcelonával csap össze, a döntőt az NSO élőben közvetíti!

A torna harmadik helyéért vívott csatában hamar vezetést szerzett a kínai alakulat: Paulinho, a gárda brazil sztárja a negyedik percben fejjel talált a kapuba – igaz, a 27 esztendős középpályásra tulajdonképpen rárúgták a labdát, amely a kapuban kötött ki (0–1). kínai alakulat: Paulinho, a gárda brazil sztárja a negyedik percben fejjel talált a kapuba – igaz, a 27 esztendős középpályásra tulajdonképpen rárúgták a labdát, amely a kapuban kötött ki (0–1).

A második félidőben átvette az irányítást a Sanfrecce Hirosima, aminek meg is lett az eredménye, és Douglas két villanásával fordított. A szintén brazil támadó előbb a 70., majd a 83. percben talált be.

2–1-es sikerével a Sanfrecce Hirosima lett a bronzérmes.