D. Á. 2020.01.23 16:32 Frissítve: 2020.01.24 11:46

Játékossors: a világbajnok támadó a török élvonalban folytatja

A török élvonalbeli Antalyaspor labdarúgócsapata hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy szerződtette Lukas Podolskit.

Podolski ingyen igazolt az Antalyasporba (Fotó: AFP)

Lukas Podolski leginkább az Arsenalból és a Bayern Münchenből lehet ismerős a futball szerelmeseinek, de megfordult az olasz Internazionaléban is. A világbajnok futballista 2017 nyarától a Vissel Kobe játékosa volt, most úgy döntött, búcsút int a japán bajnokságnak.

A 34 esztendős támadó az Antalyasporba igazol, a transfermarkt.com értesülései szerint a török csapat nem fizetett érte. Podolskinak nem lesz ismeretlen a török bajnokság, hiszen korábban a Galatasarayban is futballozott.

2020.09.28 20:35:31

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Most ugyan csöpög a bevétel, de például az Ajax csak a jegyértékesítés elmaradása miatt meccsenként 400-500 ezer euróval kevesebbet könyvelhet el. Ez azért hosszabb távon fenntarthatatlan.

2020.09.27 23:46:59

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Nem mellesleg szponzorom is volt, azaz inkább mecénásom, még ha nem is tudta. A nagyapámra mindenben számíthattam, visszatérően javasoltam neki, hogy kössünk üzletet, én adok neki öt forintot, ő ad helyette egy tízest.

2020.09.27 16:49:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A kupapofon után a Dunaszerdahely hazai pályán kétgólos sikert aratott a Trencín ellen.

2020.09.26 18:33:14

Minden más foci H. D.

Hiába egyenlített emberhátrányban a vendégcsapat, sorozatban harmadszor nyert az NK Osijek.

2020.09.26 15:19:06

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló, percről percre)

A házigazda TSC 3–0-ra nyert a fordulót a negyedik helyről váró Szpartak Szubotica ellen.