Hollandia: újrajátsszák az Ajax és az AZ félbeszakadt kupameccsét

2011.12.28. 11:34
Címkék
A Holland Labdarúgó-szövetség döntése értelmében január 19-én zárt kapuk mögött újrajátsszák az Ajax és az AZ Alkmaar közötti félbeszakadt kupameccset.

A szövetség indoklása szerint „nem lenne ésszerű" a 37. perctől folytatni a meccset, ugyanis az AZ így kapusa kiállítása miatt emberhátrányban szerepelne.

Mint ismert, egy huligán a pályára berontva rátámadt Esteban Alvaradóra, az alkmaariak játékosa visszarúgott, amiért kiállították; csapata ezután levonult, ám a kapus piros lapját és kiállítását utólag eltörölte a szövetség. A huligánt pedig harminc évre kitiltották az Ajax stadionjából.

A párharc győztese a negyeddöntőben az amatőr GVVV együttesével találkozik.

Legfrissebb hírek

Francia reneszánsz Angyalföldön – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
6 órája

Nagy meccs lesz – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
6 órája

Lenny Joseph: Bátornak és hatékonynak kell lennem a kapu előtt; Arne Slot: Elegendő ideig pihentünk a PSG után

E-újság
6 órája

Kétgólos hátrányból, emberelőnyben fordított a Lens a Toulouse ellen

Francia labdarúgás
6 órája

Szombati sportműsor: három NB I-es meccs, Veszprém–Szeged a férfi kézi MK-ban, Magyarország–Norvégia a női hoki-vb-n

Minden más foci
6 órája

Véget ért az alapszakasz, ők folytathatják a rájátszásban a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
6 órája

Ikszelt Tóth Balázsékkal a Coventry, 25 év után visszajutott a Premier League-be

Angol labdarúgás
7 órája

Jégkorong-vb: újabb szlovák siker, ezúttal a norvégok ellen

Jégkorong
7 órája
Ezek is érdekelhetik