D. Á. 2020.08.03 14:44 Frissítve: 2020.08.07 18:07

Heti program: visszatér a BL és az El kieséses szakasza

Szerdán hosszú idő után újra európai klubok mérkőznek meg egymással. Az Európa-liga nyolcaddöntőjében pályán az Inter és a Manchester United. Szintén ezen a napon rendezik meg az NB II 2. fordulóját: 17 órától DEAC–DVSC városi derbi. Csütörtökön ismét El, a Roma és a Sevilla játszik egymással. Pénteken jön a csúcsfutball: 21 órától Juventus–Lyon és Manchester City–Real Madrid a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Szombaton is parádés meccseket nézhetünk végig, a Barcelona a Napoli, a Bayern München a Chelsea ellen lép pályára. Ezen a héten is lesz sznúker, NBA és MLB, de WTA-tornát is láthatunk Palermóból.

 

AUGUSZTUS 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
20.45:
Ross County–Motherwell (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Carolina Hurricanes–New York Rangers (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
14.40:
Gran Trittico Lombardo, Olaszország (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.30:
Miami Heat–Toronto Raptors (Tv: Sport2)
Kedd, 0.30: New Orleans Pelicans–Memphis Grizzlies (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1161 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 15.00 és 19.45:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
11.00, 16.15 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NŐK
B-CSOPORT
17.00: Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–Szeged SZTE
18.30: III. Kerületi TVE–BVSC-Zugló

 

AUGUSZTUS 4., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: FTC–Tabor Sezana (szlovén) – élőben az NSO-n!
18.00: NK Nafta Lendava (Lendva, szlovén, II.)–Mol Fehérvár

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, DÖNTŐ
20.45:
Brentford–Fulham (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: 
Minnesota Twins–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.30:
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1162 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.45:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00 és 20.00: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

 

AUGUSZTUS 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00:
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol), Gelsenkirchen (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
VISSZAVÁGÓ
18.55:
Köbenhavn (dán)–Basaksehir (török) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Wolfsburg (német) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 2–1
21.00: Manchester United (angol)–LASK Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 5–0

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: FTC–FC Koper (szlovén) – élőben az NSO-n!
18.00: Budafoki MTE–NK Osijek (Eszék, horvát)

NB II
2. FORDULÓ
14.45:
Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: DEAC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Budaörs–BFC Siófok, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
19.00:
Szombathelyi Haladás–Szolnok – élőben az NSO-n!
19.00: Csákvár–Szeged – élőben az NSO-n!
19.00: Kazincbarcika–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
14. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Academica Clinceni – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
2. FORDULÓ
19.00:
Rad–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
FORMULA–E

  9.00: 1. szabadedzés
11.30: 2. szabadedzés
14.15: időmérő edzés
19.00: futam (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
17.00:
Pro sorozat, Milánó–Torino (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1163 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
14.00 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00 és 18.20: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

 

AUGUSZTUS 6., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
18.55:
Sevilla (spanyol)–Roma (olasz), Duisburg (Tv: Sport1) élőben az NSO-n!
VISSZAVÁGÓ
18.55:
Bayer Leverkusen (német)–Rangers FC (skót) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–1
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Olympiakosz Pireusz (görög) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
21.00: FC Basel (svájci)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 3–0

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
FORMULA–E
11.30:
3. szabadedzés
14.15: időmérő edzés
19.00: futam (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Sacramento Kings–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)
Péntek, 3.00: Houston Rockets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
11.00, 15.45 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00 és 20.55: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

 

AUGUSZTUS 7., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Juventus–Lyon (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–1
21.00:
Manchester City–Real Madrid (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 2–1

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
A 70. ÉVFORDULÓ NAGYDÍJA, SILVERSTONE
11.55:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
15.55: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
14.00:
Tour de L'Ain, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1165 (Tv: Sport2)

MOTOGP
CSEH NAGYDÍJ
  9.00:
1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.45:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport2)

 

AUGUSZTUS 8., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Barcelona–Napoli (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
21.00: Bayern München–Chelsea (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 3–0

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐSELEJTEZŐS TORNA
ELŐDÖNTŐ, NYON
15.00:
Tre Fiori (San Marinó-i)–Linfield (északír)
18.00: Drita (koszovói)–Inter Club d'Escaldes (andorrai) 

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
10.00:
Mol Fehérvár–Újpest – élőben az NSO-n!
11.00: DVTK–Paks, Üllő
17.00: FTC–Sturm Graz (osztrák) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Újpest FC
17.45:
Slavia Praha (cseh)–Mol Fehérvár, Frauenkirchen (Ausztria)
18.00: PAFC–NK Osijek (Eszék, horvát)
Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda
ZTE–NK Osijek (Eszék, horvát)

NB II
3. FORDULÓ
18.15:
Pécsi MFC–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
125. országos bajnokság, 1. nap

AUTÓSPORT
FORMULA–E
  9.00: 1. szabadedzés
11.45:
2. szabadedzés
14.15:
időmérő edzés
19.00:
futam (Tv: Eurosport1)
INDYCAR
18.00:
Mid-Ohio, időmérő edzés (Tv: Arena4)
20.30: Mid-Ohio, futam (Tv: Arena4)

FORMULA–1
A 70. ÉVFORDULÓ NAGYDÍJA, SILVERSTONE
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.55:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40:
Forma–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour de L'Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.50: World Tour, Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1165 (Tv: Sport2)

MOTOGP
CSEH NAGYDÍJ, BRNO

9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés(Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

SZNÚKER
11.00 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
11.00, 16.00 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
17.00: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport1)

TRIATLON
Hosszú távú országos bajnokság, Nagyatád

 

AUGUSZTUS 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: FTC–Sparta Praha (cseh) – élőben az NSO-n!

NB II
3. FORDULÓ
17.30:
Soroksár SC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.30: DEAC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.45: BFC Siófok–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: Vasas FC–Csákvár – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
19.00: Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.00: Szolnok–Budaörs  – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT

17.30: DVTK II–Tiszaújváros
17.30: Jászberény–Sajóbábony
17.30: Gyöngyös–Kisvárda II
17.30: Füzesgyarmat–Cegléd
17.30: Hatvan–Tiszakécske
17.30: Tállya–Balassagyarmat
17.30: Putnok–Tiszafüred
17.30: Sényő–Salgótarján
17.30: BVSC–Mezőkövesd II
17.30: Eger–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Kozármisleny
11.00: Paks II–FTC II
17.30: Iváncsa–Vác
17.30: Rákosmente–Hódmezővásárhely
17.30: Szegedi VSE–Szekszárd
17.30: Dunaújváros–ESMTK
17.30: FC Dabas–Dabas-Gyón
17.30: Monor–Körösladány
17.30: Majos–Taksony
17.30: Kecskemét–Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Puskás Akadémia II
16.30: Ménfőcsanak–Tatabánya
17.30: THSE-Szabadkikötő–Sopron
17.30: Bicske–Nagyatád
17.30: Nagykanizsa–Veszprém
17.30: Mosonmagyaróvár–Balatonfüred
17.30: ZTE II–BKV Előre
17.30: Komárom–Érd
17.30: Gárdony–Lipót
19.00: Pápa–III. Kerületi TVE

SZERB SZUPERLIGA
3. FORDULÓ
20.00:
Topolya–Zlatibor Cajetina – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
2. FORDULÓ
17.30:
Kilmarnock–Celtic (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
1. FORDULÓ
18.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Sered – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
125. országos bajnokság, 2. nap

AUTÓSPORT
ONE MAKE RACING
12.15:
Porsche Szuperkupa, Silverstone (Tv: Eurosport1)
FORMULA–E
9.45:
3. szabadedzés
14.15: időmérő edzés
19.00: futam (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Philadelphia Phillies–Antlanta Braves (Tv: Sport2)

FORMULA–1
A 70. ÉVFORDULÓ NAGYDÍJA, SILVERSTONE
9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.05:
Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! 

KERÉKPÁR
14.00:
Tour de L'Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.50: World Tour, Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Toronto Raptors–Memphis Grizzlies (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1166 (Tv: Sport2)

MOTOGP
CSEH NAGYDÍJ, BRNO
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
19.30: WTA-torna, döntő, Palermo (Tv: Digi Sport1)

2020.10.20 23:30:51

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Legalább ilyenkor nincs igaza egy fiatal német játékvezetőnek, Simon Henningernek, aki szerint a futball legnagyobb baja, hogy a szekerét a játékosok, az edzők és a bírók nem ugyanabba az irányba tolják.

2020.10.18 22:35:06

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TRANSZFEREK. Utat mutat a Dinamo, a Zenit, a Benfica, az Ajax is ügyesen tett-vett ősszel, eközben Kínában...