D. Á. 2020.06.29 15:28 Frissítve: 2020.07.04 22:43

Heti program: topligák, Német Kupa-döntő, Formula–1

Kedden rangadó vár a spanyol futball szerelmeseire: a Barcelona az Atlético Madridot fogadja. Szerdán folytatódik a Premier League, a Serie A és a La Liga is. Csütörtökön a Manchester City már tét nélküli meccsen fogadja a Liverpoolt, a Werder Bremen a Heidenheimmel játszik osztályozót a Bundesliga-tagság megtartásáért, illetve kiharcolásáért. A hétvége első napján pályán az MU, az Arsenal, a Chelsea, a Juventus és a Milan. A Német Kupa döntőjében a Bayern München és a Bayer Leverkusen küzd meg a trófeáért. Vasárnap Athletic Bilbao–Real Madrid és Villarreal–Barcelona meccs lesz. A hétvégén Osztrák Nagydíjjal indul a Formula–1 2020-as idénye, de lesz még IndyCar és lósport is.

 

JÚNIUS 29., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Crystal Palace–Burnley (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
22.00:
Getafe–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
29. FORDULÓ
19.00:
Marítimo–Benfica (Tv: Sport1)
22.15: Pacos de Ferreira–FC Porto (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA
NÉGYES DÖNTŐ, BUDAPEST, ORMAI LÁSZLÓ CSARNOK
11.00:
női döntő és bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
15.00: férfi döntő és bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1126 (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 30., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.15:
Brighton–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
18.00:
Millwall–Swansea City (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
19.30:
Torino–Lazio (Tv: Digi Sport1)
21.45: Genoa–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Mallorca–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Leganés–Sevilla
22.00: Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KAJAK-KENU
EDZÉSVERSENY, SZOLNOK
10.00:
női C–1 200 m, férfi K–1 és C–1 1000 m, férfi K–4 500 m 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1127 (Tv: Sport2) 

 

JÚLIUS 1., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
19.00:
Arsenal–Norwich City (Tv: Spíler1)
19.00: AFC Bournemouth–Newcastle United
19.00: Everton–Leicester City
21.15: West Ham United–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
18.00:
Preston North End–Derby County (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
19.30:
Bologna–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
19.30: Internazionale–Brescia (Tv: Digi Sport2)
21.45: Fiorentina–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
21.45: Lecce–Sampdoria
21.45: SPAL–Milan (Tv: Digi Sport2)
21.45: Hellas Verona–Parma

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
 Deportivo Alavés–Granada
19.30: Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
22.00: Real Betis–Villarreal (Tv: Spíler2)
22.00: Real Valladolid–Levante

HORVÁT 1. HNL
32. FORDULÓ
21.05:
NK Osijek (Eszék)–Rijeka – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
5. FORDULÓ
20.30:
Rosenborg–Valerenga (Tv: Eurosport1)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
20.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
29. FORDULÓ
22.15:
Sporting CP–Gil Vicente (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
16.00:
Academica Clinceni–Sepsi – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
18.00:
a 2020–2021-es Bajnokok Ligája-idény sorsolása (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1128 (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 2., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
19.00:
Sheffield United–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport2)
21.15: Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
40. FORDULÓ
18.00:
Hull CIty–Middlesbrough (Tv: Aréna4)

NÉMET BUNDESLIGA
OSZTÁLYOZÓ
20.30:
Werder Bremen–Heidenheim (II.) (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
19.30:
Atalanta–Napoli (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.45: Roma–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Eibar–Osasuna
19.30: Real Sociedad–Espanyol (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1129 (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 3., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
21.15:
Charlton Athletic–Millwall (Tv: Aréna4)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
22.00:
Atlético Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
11.00:
Formula–1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: Formula–3, időmérő (Tv: M4 Sport)
15.00: Formula–1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Formula–2, időmérő (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
18.00:
Kincsem+Tuti 1130 (Tv: Sport1) 

 

JÚLIUS 4., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.30,
Halásztelek: Budafok–PMFC (NB II)

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.30:
Norwich City–Brighton (Tv: Spíler1)
16.00: Leicester City–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
16.00: Manchester United–AFC Bournemouth (Tv: Digi Sport2)
18.30: Wolverhampton Wanderers–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.00: Chelsea–Watford (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
13.30:
Derby County–Nottingham Forest (Tv: Aréna4)
16.00: Bristol City–Cardiff City (Tv: Aréna4)

NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Bayer Leverkusen–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
17.15:
Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1)
19.30: Sassuolo–Lecce (Tv: Digi Sport1)
21.45: Lazio–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
17.00:
Celta Vigo–Real Betis (Tv: Spíler2)
19.30: Real Valladolid–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
22.00: Granada–Valencia (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
22.15:
Benfica–Boavista (Tv: Sport2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
18.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Zilina (Zsolna) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
30. FORDULÓ
20.00:
Fenerbahce–Göztepe (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR
18.00:
2. futam, GMR Grand Prix, Indianapolis (Tv: Aréna4)

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: Formula–1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: Formula–1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40: Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1131 (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 5., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.00:
Burnley–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)
15.15: Newcastle United–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Aston Villa (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.00: Southampton–Manchester City (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
13.00:
Swansea City–Sheffield Wednesday (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
17.15:
Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)
19.30: Brescia–Hellas Verona
19.30: Cagliari–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
19.30: Parma–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
19.30: Sampdoria–SPAL
19.30: Udinese–Genoa
21.45: Napoli–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Athletic Bilbao–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
17.00: Espanyol–Leganés (Tv: Spíler2)
19.30: Osasuna–Getafe (Tv: Spíler2)
22.00: Villarreal–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
18.55:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
22.30:
 FC Porto–Belenenses (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 8. FORDULÓ
12.00:
Poli Iasi–Sepsi – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
30. FORDULÓ
20.00:
Galatasaray–Trabzonspor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, 
SPIELBERG
  9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.05: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: Formula–1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1131 (Tv: Sport1)

2020.07.10 20:29:20

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A Sepsi OSK első székelyföldi csapatként bejutott a labdarúgó Román Kupa döntőjébe, és bár ilyen magaslaton sohasem járt, az igazi csúcs még meghódításra vár.

2020.07.09 15:17:45

Minden más foci SZALAY ATTILA (Képes Sport)

A Képes Sport összegyűjtötte azokat az együtteseket, akik saját országukban egyeduralkodónak számítottak az elmúlt 20 évben.

2020.07.09 21:36:00

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. A Red Bull több magyarnak is szárnyakat adott, illetve adhat.

2020.07.09 19:33:13

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A sepsiszentgyörgyi csapat 3–0-ra győzött a Poli Iasi ellen, s 8–1-es összesítéssel jutott be a Román Kupa-döntőbe.

2020.07.07 20:43:19

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Mert a szeretet – tudhatjuk Szent Páltól – sosem kérkedik! Hallotta-e a »büszke vagyok arra, amit elértem« fordulatot Papp Lászlótól, Egerszegi Krisztinától vagy Balczó Andrástól valaha valaki?