D. Á. 2020.06.01 14:37 Frissítve: 2020.06.05 09:53

Heti program: szerdán MK-döntő, hétvégén NB I és Bundesliga

Magyar Kupa-döntőt rendeznek az előttünk álló héten: szerdán, 20 órától a Puskás Arénában küzd meg a trófeáért a Mezőkövesd és a Budapest Honvéd. Pénteken a sereghajtó Kaposvár Debrecenbe látogat az NB I 27. fordulójának nyitó meccsén. Szombaton Mezőkövesd–Paks, Fehérvár–Kisvárda, Újpest–Bp. Honvéd, míg vasárnap ZTE–Puskás Akadémia és FTC–DVTK NB I-es mérkőzés látható a televízió képernyőjén. Szombaton pályán a Bayern München, az RB Leipzig és a Borussia Dortmund a Bundesligában. A héten ismét darts PDC Home Tour és lósport még a programban.

 

JÚNIUS 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30: 1. FC Köln–RB Leipzig (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC HOME TOUR
2. SZAKASZ, 7. CSOPORT
20.30
(Tv: Sport2)
Nathan Aspinall (angol)–Jesús Noguera (spanyol)
Jamie Hughes (angol)–José de Sousa (portugál)
Jesús Noguera (spanyol)–José de Sousa (portugál)
Nathan Aspinall (angol)–Jamie Hughes (angol)
Jamie Hughes (angol)–Jesús Noguera (spanyol)
José de Sousa (portugál)–Nathan Aspinall (angol)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1092 (Tv: Sport2)

JÚNIUS 2., KEDD

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC HOME TOUR
2. SZAKASZ, 8. CSOPORT
20.30:
40. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
EDZÉSVERSENY, SZOLNOK
10.00: 
női C–1 200 m, női C–2 500 m, férfi K–4 500 m

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1093 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
16.00:
Championship League (Tv: Eurosport1)

JÚNIUS 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC, Budapest, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
18.30:
Hannover–Dynamo Dresden (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC HOME TOUR
1. ELŐDÖNTŐ
20.30:
41. nap (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1094 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
16.00:
Championship League (Tv: Eurosport1)

JÚNIUS 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
PÁRHARC A BAJNOKOK LIGÁJA-INDULÁSÉRT
17.30
Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
25. FORDULÓ
20.15:
Benfica–Tondela (Tv: Sport2)
22.15: Guimaraes–Sporting CP (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC HOME TOUR
2. ELŐDÖNTŐ
20.30:
42. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1095 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
16.00:
Championship League (Tv: Eurosport1)

JÚNIUS 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
20.00: Debrecen–Kaposvár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–Mönchengladbach (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
Bochum–St. Pauli (Tv: Sport1)

SZERB SZUPERLIGA
28. FORDULÓ
18.00:
Proleter–Topolya – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC HOME TOUR
DÖNTŐ
20.30:
43. nap (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1096 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
17.10:
Championship League (Tv: Eurosport1)

JÚNIUS 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
16.55:
Mezőkövesdi Zsóry FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Mol Fehérvár FC–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Újpest–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
Düsseldorf–Hoffenheim
15.30: Eintracht Frankfurt–Mainz
15.30: Bayer Leverkusen–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: RB Leipzig–Paderborn (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.30: Borussia Dortmund–Hertha BSC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
13.00:
Bielefeld–Nürnberg (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1097 (Tv: Sport2)

UFC
UFC 250
Vasárnap, 4.00:
Amanda Nunes–Felicia Spencer (Tv: Sport1)

SZNÚKER
16.00:
Championship League (Tv: Eurosport1)

JÚNIUS 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ
18.55:
ZTE FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Ferencvárosi TC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
13.30:
Werder Bremen–Wolfsburg (Tv: Sport1)
15.30: Union Berlin–Schalke (Tv: Sport1)
18.00: Augsburg–1. FC Köln (Tv: Sport1)

HORVÁT 1. HNL
27. FORDULÓ
21.05:
Lokomotiv Zagreb–NK Osijek – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1098 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
16.00:
Championship League (Tv: Eurosport1)

2020.07.09 18:26:15

Minden más foci KOVÁCS GERGELY (Képes Sport)

A Képest Sport összegyűjtötte, kik voltak azok a légiósaink, akik a leghosszabb ideig játszottak a négy elitliga valamelyikében.

2020.07.11 20:37:39

Minden más foci nemzetisport.hu

Biztos győzelem hazai pályán az osztályozóra kényszerülő Istra ellen.

2020.07.11 14:33:28

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Rózsahegy, összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nyert ugyan Rózsahegyen a DAC, de maradt a harmadik helyen, mert győzött a rivális Zsolna is.

2020.07.10 21:41:25

Minden más foci BORBÉLY LÁSZLÓ

A Schalke két(!) pontot szerzett, a Real Sociedad öttel ég • Gyengélkedik a Lazio és a Leicester • Bődületes Benfica- és LASK-blama.

2020.07.10 20:29:20

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A Sepsi OSK első székelyföldi csapatként bejutott a labdarúgó Román Kupa döntőjébe, és bár ilyen magaslaton sohasem járt, az igazi csúcs még meghódításra vár.