nemzetisport.hu 2017.08.06 19:44 Frissítve: 2017.08.11 19:49

Heti program: Real Madrid–MU; kezdődik a Premier League

A hazánkban rendezett vizes világbajnokság után lezajlik a héten a FINA-sportágak masters-vb-je is. Egy másik nagy világverseny is folytatódik – a legjobb atléták Londonban mérik össze tudásukat. Lassan mindenhol beindul a futballélet: az Európai Szuperkupáért küzd meg a Real Madrid és a Manchester United, rajtol az angol Premier League, már a második forduló következik Franciaországban. Itthon teljes fordulót bonyolítanak le az NB I-ben és az NB II-ben, valamint az NB III új szezonja is kezdetét veszi. Montrealban és Torontóban rangos tenisztornát rendeznek, a MotoGP mezőnye pedig az Osztrák Nagydíjon versenyez. Lássuk, milyen eseményeken izgulhatunk még a héten!

 

AUGUSZTUS 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

HONVÉD-PENTA-KUPA
15.45:
a 3. helyért (Tv: Sport2)
17.45: döntő (Tv: Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
20.30:
Barcelona–Chapecoense

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.00:
Világbajnokság, London, 4. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.00:
Benelux-körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
18.30: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport1)
21.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
kedd, 00.00: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport1)
kedd, 00.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
17.30:
Világkupaverseny, Berlin, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
18.45:
FINA masters-világbajnokság (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM 

UEFA SZUPERKUPA
20.45:
Real Madrid–Manchester United (Tv: M4 Sport, Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.45:
Világbajnokság, London, 5. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.00:
Benelux-körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport3)
18.30:
ATP-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
21.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
szerda, 00.00:
ATP-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
szerda, 00.00:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
18.45:
FINA masters-világbajnokság, Budapest (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM 

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
20.30:
Milan–Betis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.30:
Világbajnokság, London, 6. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

KERÉKPÁR
14.30:
Benelux-körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 00.00: ATP-torna, Montreal (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 00.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM 

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
21.00:
Napoli–Espanyol
21.30: Sevilla–Roma

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.00:
Világbajnokság, London, 7. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.00
: Benelux-körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Arctic Race of Norway, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
23.15: Colorado Classic, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00
: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
18.30: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport1)
péntek, 00.00: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport1)
péntek, 00.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM 

NB III
1. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT

17.30: Kaposvár–BKV Előre

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
20.45:
Arsenal–Leicester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
19.00:
Nice–Troyes (Tv: Digi Sport3)
20.45: Rennes–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ

20.45: Karlsruhe–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
20.30:
Getafe–Atlético Madrid

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
11.00:
Világbajnokság, London, 8. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
17.45: Világbajnokság, London, 8. nap (Tv: Eurosport1, 19.45-től az M4 Sporton is látható)

KERÉKPÁR
14.30:
Arctic Race of Norway, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
15.00: Benelux-körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.20: Colorado Classic, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfiválogatott felkészülési torna, Kazany

MAGYARORSZÁG, Oroszország, Izland, Németország

LÓSPORT
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
 9.00:
Moto3, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
 9.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50: Moto2, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05: Moto3, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
18.30:
ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Digi Sport3)
szombat, 00.00: ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport1)
szombat, 01.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)

STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok
18.15
: MAGYARORSZÁG–Andorra

ÚSZÁS
19.00:
Rövid pályás világkupaverseny, Eindhoven, 1. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
18.45:
Negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

AUGUSZTUS 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM 

NB I
5. FORDULÓ

18.00: Budapest Honvéd–Újpest (Tv: M4 Sport)
18.00: Vasas–Mezőkövesd
18.00: Ferencváros–Paks
18.00: DVTK–Puskás Akadémia
18.00: Haladás–Balmazújváros
20.30: Videoton–DVSC (Tv: M4 Sport)

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
Cigánd–Füzesgyarmat
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Balassagyarmat–Nyírbátor
17.30: Salgótarján–Monor
17.30: Gyöngyös–Jászberény
17.30: Debreceni EAC–Tállya

KÖZÉPCSOPORT
17.30:
Makó–Vecsési FC
17.30: Rákosmente–Szentlőrinc
17.30: Tiszakécske–Szekszárd
17.30: Kozármisleny–Iváncsa
19.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely

NYUGATI CSOPORT
17.30:
Andráshida–Veszprém
17.30: Csepel–THSE-Szabadkikötő
17.30: III. ker. TVE–Dunaharaszti
17.30: Ajka–Csorna
17.30: Pénzügyőr–Pápai FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Watford–Liverpool (Tv: Prime)
16.00: Chelsea–Burnley (Tv: Spíler Tv)
16.00: Crystal Palace–Huddersfield Town
16.00: Everton–Stoke City
16.00:
Southampton–Swansea
16.00: West Bromwich Albion–Bournemouth
18.30: Brighton & Hove Albion–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

17.00: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Angers
20.00: Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Caen–Saint-Étienne
20.00: Toulouse–Montpellier

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Chemnitz (III.)–Bayern München (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Seattle Sounders–Sporting Kansas City (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 00.00: Toronto FC–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30:
Leganés–Atlético Madrid
20.30: Betis–Internazionale

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
11.00:
Világbajnokság, London, 9. nap (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
18.30: Világbajnokság, London, 9. nap (Tv: Eurosport1, 22.45-től az M4 Sporton is látható)

KERÉKPÁR
15.00:
Benelux-körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
23.15: Colorado Classic, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési torna, Kazany

MAGYARORSZÁG, Oroszország, Izland, Németország

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
 9.00:
Moto3, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
 9.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50: Moto2, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Osztrák Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Osztrák Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)

SÍUGRÁS
11.00 és 18.30:
Nyári Grand Prix, Courchevel (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP Masters, Montreal, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 00.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
Vasárnap, 02.00: ATP Masters, Montreal, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok
18.15:
MAGYARORSZÁG–Dánia

ÚSZÁS
19.00:
Rövid pályás világkupaverseny, Eindhoven, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
19.00:
Elődöntő (Tv: Digi Sport1)

AUGUSZTUS 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM 

NB II
3. FORDULÓ

17.00:
Siófok–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.30: Budaörs–Dorog
17.30: Budafoki MTE–Soroksár
17.30: Szolnok–Kazincbarcika
17.30: Vác–Szeged 2011
17.30: Cegléd–Sopron
17.30: Kisvárda–ZTE
19.00: Békéscsaba–MTK
19.00: Csákvár–Mosonmagyaróvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Tiszafüred–MTK II
17.30: ESMTK–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
17.30: SZEOL–PMFC
17.30: FC Dabas–Bp. Honvéd MFA
17.30: Mórahalom–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Videoton II–Puskás Akadémia FC II
16.30: Gyirmót FC Győr II–Érd

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

14.30: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Prime)
17.00: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00:
Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport1)
17.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport1)
21.00: Guingamp–Paris Saint-Germain

OLASZ SZUPERKUPA
20.45:
Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
22.00:
Barcelona–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Dorfmerkingen (VII.)–RB Leipzig (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
14.30:
Antwerp–Genk (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Charleroi–Anderlecht (Tv: Digi Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30:
Zwickau–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
  8.45:
Világbajnokság, London, 10. nap (Tv: Eurosport1, 11.00-tól az M4 Sporton is látható)
19.30: Világbajnokság, London, 10. nap (Tv: Eurosport1, 20.30-tól az M4 Sporton is látható)

KERÉKPÁR
10.30:
Női World Tour, Vargarda (Tv: Eurosport2)
15.15:
Benelux-körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Colorado Classic, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési torna, Kazany

MAGYARORSZÁG, Oroszország, Izland, Németország

LÓSPORT
13.00: 
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
8.35: Moto3, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.05: Moto2, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.35: MotoGP, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Moto2, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok
17.00:
MAGYARORSZÁG–Bulgária

STRANDRÖPLABDA
13.30:
Férfi és női országos bajnokság, döntő (Tv: M4 Sport)

TENISZ
19.30:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport3)
22.00:
ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport3)
ATP-torna, Cincinnatti

VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
19.00
: Döntő (Tv: Digi Sport1)

AUGUSZTUS 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
20.45:
Hansa Rostock (III.)–Hertha (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:12:42

Minden más foci nemzetisport.hu

A klubvilágbajnokság elődöntőjében játszik a Real Madrid.

2017.12.11 10:11:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Kezdődik a darts-vb, az első napon máris tábla elé áll Michael van Gerwen.

2017.12.11 10:10:29

Minden más foci nemzetisport.hu

Német, spanyol és francia bajnoki • Falco–Olaj • Phil Taylor a darts-világbajnokságon.

2017.12.11 10:09:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a nap rangadóján: Man. City–Tottenham.