D. Á. 2020.07.13 14:59 Frissítve: 2020.07.18 15:50

Heti program: jön a La Liga végjátéka, F1 a Hungaroringen!

Az angol futball szerelmesei bizonyára várják az előttünk álló hetet, ugyanis mindennap élvezhetik a Premier League küzdelmeit. Szerdán egy rangadó is vár ránk, az Arsenal a Liverpoolt fogadja. Csütörtökön jön a La Liga 37. fordulója, az összes mérkőzést egy időben rendezik meg – a Real Madrid bajnoki címet is ünnepelhet a Villarreal elleni meccs után. Pénteken szabadedzéssel kezdődik az F1 versenyhétvégéje a Hungaroringen, majd szombaton időmérő edzéssel folytatódik, vasárnap 15.10-kor pedig indul a futam! A hét utolsó napján véget ér a La Liga is: Alavés–Barcelona és Leganés–Real Madrid mérkőzés lesz az utolsó fordulóban.

 

JÚLIUS 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
20.45:
Manchester United–Southampton (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ

21.40: Internazionale–Torino (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
19.25:
Villarreal–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.55: Granada–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ

Sepsi OSK–Chindia Targoviste – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
20.00:
Malatyaspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1140 (Tv: Sport2)

TENISZ
UTS
12.00:
11. nap (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM


ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
21.15:
Chelsea–Norwich City (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
18.00:
West Bromwich Albion–Fulham (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
21.45:
Atalanta–Brescia (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
32. FORDULÓ
22.30:
Benfica–Guimaraes (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.15:
Kincsem+ Tuti 1141 (Tv: Sport1)

TENISZ
UTS
12.00:
12. nap (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 15., SZERDA

FUTBALLPROGRAM


ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
19.00:
Burnley–Wolverhampton Wanderers
19.00: Manchester City–Bournemouth (Tv: Spíler1)
19.00: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)
21.00: Arsenal–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
18.00:
Brentford–Preston North End (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.30:
Milan–Parma (Tv: Digi Sport2)
19.30: Bologna–Napoli (Tv: Digi Sport3)
19.30: Sampdoria–Cagliari
21.45: Roma–Verona
21.45: Lecce–Fiorentina
21.45: Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport2)
21.45: Udinese–Lazio (Tv: Digi Sport3)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
32. FORDULÓ
20.15:
Braga–Belenenses (Tv: Sport1)
22.30: Porto–Sporting CP (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1142 (Tv: Sport2)

TENISZ
UTS
12.00:
13. nap (Tv: Eurosport1)

UFC
FIGHT NIGHT, ABU-DZABI
Csütörtök, 4.00:
Calvin Kattar–Dan Ige (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
19.00:
Everton–Aston Villa
19.00: Leicester City–Sheffield United (Tv: Spíler1)
21.15: Crystal Palace–Manchester United (Tv: Spíler1)
21.15: Southampton–Brighton (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
18.00:
Leeds United–Barnsley (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.30:
Torino–Genoa (Tv: Digi Sport1)
21.45: SPAL–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Leganés
21.00: Barcelona–Osasuna
21.00: Real Betis–Alavés
21.00: Celta Vigo–Levante
21.00: Eibar–Valladolid
21.00: Getafe–Atlético Madrid
21.00: Mallorca–Granada
21.00: Real Madrid–Villarreal
21.00: Real Sociedad–Sevilla
21.00: Valencia–Espanyol

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
20.15:
Kincsem+ Tuti 1143 (Tv: Sport2)

 

JÚLIUS 17., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
21.00:
West Ham United–Watford (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
45. FORDULÓ
18.30:
Huddersfield Town–West Bromwich Albion (Tv: Aréna4)

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
20.00:
Galatasaray–Göztepe (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR
23.30:
5. futam, Iowa Speedway 1, időmérő (Tv: Aréna4)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
11.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.00: Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
17.00: Formula–2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ
  9.00:
1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
13.15: 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)

PÁLYAKERÉKPÁR
Országos bajnokság, Millenáris Velodrom

TENISZ
UTS
12.00:
14. nap (Tv: Eurosport1)

 

JÚLIUS 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
18.30:
Norwich City–Burnley (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Arsenal–Manchester City (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
17.15:
Verona–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
19.30: Cagliari–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
21.45: Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
35. FORDULÓ
18.55:
Varazdin–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
17.00:
FC Hermannstadt–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
20.00:
Basaksehir–Kayserispor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR
22.00:
5. futam, Iowa Speedway 2, időmérő (Tv: Aréna4)
Vasárnap, 2.30: 6. futam, Iowa Speedway 2 (Tv: Aréna4)
PORSCHE-SZUPERKUPA
12.15:
One Make Racing, Budapest (Tv: Eurosport1)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, MILTON KEYNES
19.00:
1. nap (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Simon Whitlock (ausztrál)–Ryan Joyce (angol)
Krzysztof Ratajski (lengyel)–Jermaine Wattimena (holland)
James Wade (angol)–Keegan Brown (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Brendan Dolan (ír)
Gary Anderson (skót)–Justin Pipe (angol)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
16.40: Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
WORLD TOUR
15.00:
Francia körverseny (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+ Tuti 1145 (Tv: Sport2)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ
  9.00:
3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
12.30: hivatalos edzés, 1. rész (Tv: Aréna4)
13.30: hivatalos edzés, 2. rész (Tv: Aréna4)
15.00: hivatalos edzés, 3. rész (Tv: Aréna4)

TENISZ
UTS
12.00:
15. nap (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
Rövid távú országos bajnokság, Tata

UFC
FIGHT NIGHT, ABU-DZABI
Vasárnap, 3.00:
Deiveson Figueiredo–Joseph Benavidez (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
15.00:
Bournemouth–Southampton (Tv: Digi Sport1)
17.00: Tottenham Hotspur–Leicester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
19.00:
Manchester United–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
17.15:
Parma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
19.30: Brescia–SPAL
19.30: Fiorentina–Torino (Tv: Digi Sport2)
19.30: Genoa–Lecce (Tv: Digi Sport3)
19.30: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport1)
21.45: Roma–Internazionale (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
17.00:
Alavés–Barcelona – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid–Real Sociedad
21.00: Espanyol–Celta Vigo
21.00: Granada–Athletic Bilbao
21.00: Leganés–Real Madrid – élőben az NSO-n!
21.00: Levante–Getafe
21.00: Osasuna–Mallorca
21.00: Sevilla–Valencia
21.00: Valladolid–Betis
21.00: Villarreal–Eibar

TÖRÖK SÜPER LIG
33. FORDULÓ
20.00:
Besiktas–Fenerbahce (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR
22.00:
5. futam, Iowa Speedway 2, időmérő (Tv: Aréna4)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, MILTON KEYNES
19.00:
2. nap (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Mensur Suljovic (osztrák)–Jamie Hughes (angol)
Glen Durrant (angol)–Jeffrey de Zwaan (holland)
Rob Cross (angol)–Gabriel Clemens (német)
Peter Wright (skót)–José de Sousa (portugál)
Michael Smith (angol)–Jonny Clayton (walesi)

FORMULA–1
MAGYAR NAGYDÍJ, HUNGARORING
  9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.05: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
WORLD TOUR
15.00:
Francia körverseny (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+ Tuti 1146 (Tv: Sport2)

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ
  8.30:
bemelegítés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.15: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
13.45: MotoGP, futam (Tv: Aréna4)

TENISZ
UTS
13.15:
15. nap (Tv: Eurosport1)
2020.08.01 17:52:23

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A csoport éllovasa ellen idegenben tudtak Fülöpék diadalmaskodni, remek első félidő után.

2020.07.30 11:36:05

Minden más foci SZALAY ATTILA (Képes Sport)

A díj 1956 óta íródó történetében idén először nem talál gazdára, a döntés legnagyobb vesztesei a labdarúgók.

2020.07.31 16:39:12

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szilágyi Vladimir a meccs végén betalált, ezzel ikszre mentette a Vojvodina elleni találkozót.

2020.07.30 10:55:57

Minden más foci GALAMBOS DÁNIEL (Képes Sport)

Lionel Messi 300 gólpassz felett jár, s jó néhányan sorakoznak 200 fölött is. Íme, a legjobb tíz.

2020.07.28 15:15:17

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI TRANSZFERSOROZAT. De Coutinhót és James Rodríguezt is hívja Leonardo, sőt egy magyar játékos is szóba került!