nemzetisport.hu 2019.04.21 23:08 Frissítve: 2019.04.22 23:05

Hétfői sportműsor: pályán a Chelsea, a Napoli és a Frankfurt

Hétfőn este pályára lép a Chelsea, az Eintracht Frankfurt, a Napoli és a Benfica is, folytatódik a budapesti asztalitenisz-világbajnokság.

 

FUTBALLPROGRAM

BUDAPEST HONVÉD-UTÁNPÓTLÁSKUPA
17.00: 
a harmadik helyért: Maccabi Petah Tikva–Budapest Honvéd-MFA (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő, Crvena zvezda–Sampdoria (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Burnley (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
20.30:
Wolfsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.00:
Napoli–Atalanta (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
21.15:
Benfica–Marítimo (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (HUNGEXPO)
A magyar játékosok hétfői programja
10.00: Férfi és női páros selejtező, 1. forduló
10.00: András Csaba, Juhász Patrik–Posch, Weber (svájci)
11.15: Férfi és női egyes selejtező, 3. forduló
12.00: Majoros Bence–Mutti (olasz)
12.00: Ecseki Nándor–Choong (malajziai)
12.45: Lakatos Tamás–Yogarajah (mauritiusi)
12.45: Szudi Ádám–Correa (venezuelai)
14.15: Fehér Orsolya–Tapper (ausztrál)
14.15: Bálint Bernadett–Reust (svájci)
14.15: Hartbrich Leonie–Astari (iráni)
15.15: Férfi páros selejtező, 2. forduló
15.15: Lakatos Tamás, Majoros Bence–????
15.15: Női páros selejtező, 1. forduló
15.45: Bálint Bernadett, Nagyváradi Mercédesz–Koj Zsuj-hszüan, Vong Hszin-zsu (szingapúri)
16.45: Férfi egyes rájátszás a főtáblára jutásért
18.00: Vegyes páros, a 32 közé jutásért
18.00: Ecseki Nándor, Madarász Dóra–Fan Csen-tung, Ting Ning (kínai)
18.00: Majoros Bence, Bálint Bernadett–Karakasevics, Lupuleszku (szerb)
18.00: Szudi Ádám, Pergel Szandra–Rasmussen, Christensen (dán)
19.00: Női páros a 32 közé jutásért
19.00: Madarász Dóra, Pergel Szandra–????
19.00: Póta Georgina, Matilda Ekholm (magyar, svéd)–????
19.00: Férfi páros a 32 közé jutásért
19.45: Ecseki Nándor, Szudi Ádám–????
20.45: Vegyes páros, a 16 közé jutásért

CURLING
VEGYESPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
17.45:
MAGYARORSZÁG–Brazília

JÉGKORONG
NHL
kedd, 2.00: 
rájátszásmérkőzés, Vegas Golden Knights–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Vasas Óbuda–Fatum-Nyíregyháza
A 3. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Újpesti TE

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.30:
világbajnokság, Sheffield, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.45: ATP-torna, Budapest (Tv: Duna World)
páros, nyolcaddöntő:
14.00:
Valkusz Máté, Nenad Zimonjics (magyar, szerb)–Ken Skupski, Neal Skupski (britek, 3.)
11.00–19.00:
ATP-torna, Barcelona, 1. nap (Tv: Sport2)
Egyes, 1. forduló

11.00: Fucsovics Márton (magyar)–Denis Kudla (amerikai)
13.00–16.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 21.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)
Egyes, selejtező, 2. forduló
10.00: Babos Tímea (5.)–Jelena Ribakina (kazah, 10.)

 

2019.05.25 23:48:04

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. Nem köszön vissza a klubba öntött tengernyi pénz.

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.

2019.05.18 23:53:17

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Aki szerint túlzó az összehasonlítás, idézze fel magában – ha nem megy, keressen rá a neten – a Horatiusok esküje című neoklasszicista festményt, és ismerős lesz neki a fogadkozás; effélét láthat tizenegyesrúgások előtt is.

2019.05.18 08:42:23

Minden más foci nemzetisport.hu

NŐI BL-DÖNTŐ: 18.00 • A Lyon sorozatban negyedszer ülhet fel a trónra.