nemzetisport.hu 2019.07.15 00:27 Frissítve: 2019.07.15 22:30

Hétfői sportműsor: férfi pólósaink is megkezdik a vb-t

Megkezdi szereplését a kvangdzsui vizes világbajnokságon a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely a csoportkör első fordulójában 10.50 órától Új-Zélanddal csap össze. Az Újpest labdarúgócsapata felkészülési meccset vív a horvát élvonalbeli NK Osijekkel, míg az U19-es Európa-bajnokságon bemutatkoznak a B-csoport együttesei.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.30:
Újpest FC–NK Osijek (Eszék, horvát I.) (Szekszárd)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.45: Norvégia–Írország
19.00: Csehország–Franciaország

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
  3.00:
női szinkronugrás, selejtező
  6.00: férfi szinkrontoronyugrás, selejtező
  8.30: női szinkronugrás, 3 méter, döntő (Tv: M4 Sport)
13.45: férfi szinkrontoronyugrás, döntő (Tv: M4 Sport)

MŰÚSZÁS
  4.00:
egyéni szabadgyakorlat, selejtező
10.00: vegyes páros technikai, döntő
12.00: highlight döntő (Magyarország) (Tv: M4 Sport)
Kedd, 4.00:
páros szabadprogram, selejtező (Gács Boglárka, Dávid Janka) 

VÍZILABDA 
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
  1.30: 
Szerbia–Montenegró (Tv: M4 Sport)
  2.50: Dél-Korea–Görögország
B-CSOPORT
  4.10: Egyesült Államok–Kazahsztán 
  5.30: Horvátország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
 
9.30: Dél-Afrika–Spanyolország
10.50: Új-Zéland–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
12.10: Brazília–Olaszország 
13.30: Németország–Japán

VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

B-CSOPORT
Kedd, 1.30:
Dél-Korea–Oroszország
Kedd, 2.50: Kanada–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
Kedd, 1.00:
férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.00: Tour de France, 10. szakasz, Saint-Flour–Albi, 217.5 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
16.30:
a 2021-es női és férfi Európa-bajnokság helyszíneinek bejelentése, a férfi Eb-re Magyarország pályázatával (München)

TENISZ
13.00:
WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK
  9.00:
női párbajtőr egyéni selejtező
13.00: férfi kard egyéni selejtező