Hatodszor is EA Sports 4v4-focikupa

(X) (X)(X) (X)
2010.09.09. 11:54
Címkék
Először próbálhatják ki az EA SPORTSTM FIFA 11 szenzációs újdonságait az idei 4v4 résztvevői: immár hatodik alkalommal startol az Electronic Arts szervezésében az EA Sports 4v4-focikupa. (x)

 

Az országjáró focibajnokságra azon 12–20 éves fiúk és lányok jelentkezését várják, akik szenvedélyesen szeretik a focit, és rátermettségüket nem félnek élesben, a játékkonzolnál és a pályán is bizonyítani.  A 4v4 hatalmas sikerét mi sem mutatja jobban, mint az a több tízezer fiatal, aki az elmúlt öt évben részt vett az egész országot megmozgató futballbajnokságon. A nevezők – a felejthetetlen élmények mellett – ezúttal is értékes ajándékokkal és díjakkal gazdagodhatnak!

A verseny két részből áll: egy 8 perces meccsből a focipályán, amelyet 8 perc videojáték-küzdelem követ a legújabb FIFA játékszoftverrel. Nevezési és részvételi díj nincs, minden versenyző játékos ajándékot kap. Nevezni három korcsoportban (12–14, 15–17, 18–20) 4+1 fős csapatokkal lehet előzetesen a www.4v4focikupa.hu oldalon.

A díjazás korcsoportonként történik. A városi selejtezőkből minden korcsoport legjobb három csapata jut tovább a budapesti döntőbe. A bajnokság a kecskeméti selejtezővel szeptember 11-én indul, míg a budapesti nagydöntőre október 9-én kerül sor.                                                                                       

A SELEJTEZŐK MENETRENDJE

Az Electronic Arts Sports 4v4-focikupa állomásai:

  • Kecskemét (Tesco) – 2010. szeptember 11.
  • Győr (Árkád) – 2010. szeptember 12.
  • Szeged (Tesco) – 2010. szeptember 18.
  • Pécs (Árkád) – 2010. szeptember 19.
  • Budapest (Pólus Center) – 2010. szeptember 25. és 26.
  • Debrecen (Loki-stadion) – 2010. október 2.
  • Miskolc (Tesco) – 2010. október 3.

 

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Dávid Sándor sportújságíró

Egyéb egyéni
10 perce

„Ez a mérkőzés nagyon fontos volt az önbizalmunk szempontjából” – Vinícius Júnior a Manchester City kiejtése után

Bajnokok Ligája
34 perce

„Mindig száz százalékot adtam, és élveztem a játékot” – interjú az ötvenéves Iványi Dalmával

Képes Sport
1 órája

Lipcsei Péter: Egy Fradi-gól most kincset érhet

Európa-liga
1 órája

Szerdai sportműsor: BL-nyolcaddöntő; Braga–Ferencváros az El-ben; FTC–Győri ETO a női kézi NB I-ben

Minden más foci
8 órája

Uralni a pillanatot – Pucz Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
8 órája

A válogatott meghívót kapó Szűcs Kornél megtalálta a számításait a Vojvodinánál; Lipcsei Péternek a mostani a második látogatása Portugáliában az elmúlt 30 évben

E-újság
8 órája

Hív Berlin! – Győri Ferenc jegyzete

Kosárlabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik