A Gillette 5+1 ajánlata a hétvégére

2010.04.01. 18:09
Címkék
A Stealth, a Fantom borotva 5+1 ajánlata a hétvégére a futball kedvelőinek. (x)

1.) Szombaton 13.45-től Manchester United–Chelsea csúcsrangadót rendeznek a Premier League-ben. Az első helyen álló MU a tabellán egy ponttal előzi meg a londoni kékeket, akik a legutóbbi két bajnoki látogatásuk alkalmával mind a kétszer kikaptak az Old Traffordon.

2.) A szintén az angol bajnoki címért harcoló Arsenal is szombaton lép pályára, 16 órától a Wolverhamptonnal csap össze, amelytől 1979 szeptembere óta nem kapott ki, az „ágyúsok” két döntetlen mellett kilencszer legyőzték a Wolvest.

3.) Az angol másodosztályban újabb lépést tehet az egyenes feljutás felé a tavaly az élvonaltól elköszönő, Kádár Tamást is foglalkoztató Newcastle United, sőt az eredmények számára kedvező alakulása esetén már ezen a hétvégén eldőlhet a visszajutása.    

4.) A német élvonalban is az első fogadja a másodikat: szombaton 15.30-től Schalke–Bayern München rangadó lesz Gelsenkirchenben. A vendégek két bajnoki vereséggel a hátuk mögött érkeznek a királykékekhez, ahol a Schalke győzelme esetén óriási lépést tehet első Bundesliga-aranyérme felé.

5.) Olaszországban egyre inkább úgy tűnik, hogy az AS Roma lesz az első számú kihívója a címvédő Internek, de azért ne feledkezzünk meg az AC Milanról sem. A piros-feketék szombaton 15 órától a Cagliarihoz látogatnak, amelytől több mint egy évtizede nem kaptak ki vendégként.

+1.) A listavezető Real Madrid a Racing Santandernél keresve sem talált volna szimpatikusabb vetélytársat, hiszen a legutóbbi öt egymás elleni meccset egyaránt megnyerte, mi több, az elmúlt négyen gólt sem kapott. A Racing–Real Madrid találkozó vasárnap este hét órakor kezdődik.

Megfeszített küzdelem: Ballack és Evra a Chelsea és az MU legutóbbi összecsapásán nem kímélte egymást
Megfeszített küzdelem: Ballack és Evra a Chelsea és az MU legutóbbi összecsapásán nem kímélte egymást

 

Legfrissebb hírek

„A jövőben sem tervez az MTK letérni az útról, játékosokat nevel és támadófutballt játszik” – Pinezits Máté a Puskás Akadémia elleni döntetlen után

Labdarúgó NB I
3 órája

Szívek klubja – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
3 órája

Stratégiai döntések – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája

Szombati sportműsor: eldől, hogy az ETO vagy az FTC lesz-e az NB I bajnoka

Minden más foci
3 órája

ETO vagy FTC: ma eldől a bajnoki cím; Férfi hokiválogatottunk felkészülten várja a finnek elleni vb-rajtot

E-újság
4 órája

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
4 órája

Szoboszlai két gólpassza ellenére a Liverpool kikapott, az Aston Villa biztosította be a BL-indulását

Angol labdarúgás
4 órája

Tizenegyesek döntöttek, a patinás Saint-Étienne egy lépésre került a Ligue 1-től

Francia labdarúgás
4 órája
Ezek is érdekelhetik