Felkészülés: utolsó perces góllal győzték le a románokat

2016.11.15. 19:20
Az orosz labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen Magomed Ozdojev 93. percben szerzett góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte Romániát.

Az első játékrész kiegyenlített küzdelme után a másodikban fokozatosan átvették az irányítást az oroszok, akik a 93. percben eldöntötték a mérkőzést. Poloz szép cselt követően leadott lövése ugyan még elakadt a védelemben, a labda azonban Magomed Ozdojevhez pattant, aki négy méterről estében a kapuba lőtt (1–0). A középpályás óriási lesen volt, a bíró ennek ellenére érvényesnek ítélte meg a találatot.Magomed Ozdojevhez pattant, aki négy méterről estében a kapuba lőtt (1–0). A középpályás óriási lesen volt, a bíró ennek ellenére érvényesnek ítélte meg a találatot.