Felkészülés: Korcsmár Zsolt besegített csapata góljába

2015.01.31. 21:00
Nemcsak a magyar labdarúgócsapatok, hanem Európa sok más klubja is készül a tavaszi bajnoki rajtra. Szombaton is sok felkészülési mérkőzést rendeztek, több helyen magyar szereplőkkel.

Korcsmár Zsolt jobbhátvédként kezdett a Fürthben a Bochum ellen, és szerepe volt csapata 30. percbeli egyenlítő góljában. A magyar válogatott játékost a 64. percben öt társával együtt lecserélték, a végeredmény 1–1 lett.Korcsmár Zsolt jobbhátvédként kezdett a Fürthben a Bochum ellen, és szerepe volt csapata 30. percbeli egyenlítő góljában. A magyar válogatott játékost a 64. percben öt társával együtt lecserélték, a végeredmény 1–1 lett.

Bőle Lukács az első félidőt töltötte a pályán a román Iasiban, amely 1–1-re végzett az üzbég Bunyodkorral a két csapat törökországi mérkőzésén.

Kalmár Zsolt (Leipzig) a 80. percben, Vanczák Vilmos (Sion) a 83.-ban lépett pályára. Az ő csapataik is döntetlent játszottak: a Sion a szintén svájci Chiassóval (0–0), a lipcseiek az Aalennel (1–1).

A Salzburg az ezúttal pihenőt kapó Gulácsi Péter nélkül, a második félidőben 15 perc alatt mesterhármast elérő Massimo Bruno vezérletével szórta meg katari ellenfelét (5–0).