Felkészülés: gyors Bale-csodagól, de az Inter „megbüntette” a Realt

2014.07.27. 07:16
Az Inter legyőzte a Real Madridot a tengerentúli Champions Cup elnevezésű nemzetközi felkészülési tornán. Az olasz csapat 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel diadalmaskodott 3–2-re a blancók ellen.

Elsült Gareth Bale balosa: óriási gól lett a vége (Fotó: Action Images)

A Real Madrid játékosai fekete karszalagot viseltek Alfredo Di Stéfano emléke előtt tisztelegve. Mindkét csapat tartalékosan állt fel a mérkőzésen, és a csaknem 63 ezer néző már a 10. percben gólt láthatott.

Nem is akármilyen gólt. Gareth Bale óriási bombát ragasztott Samir Handanovic kapujába.

Bale bombagólja

A milánóiak csak tizenegyesből tudtak betalálni a mérkőzésen, de a győzelmükhöz ez is elég volt. Mauro Icardi büntetőből egyenlített a 68. percben, miután a bíró tizenegyest ítél Nemanja Vidics javára.

A rendes játékidőben több gól nem esett, így a tizenegyesek következtek. Az Inter részéről Vidics, Juan Jesús és Icardi belőtte, míg a Real részéről csak Lucasnak és Nachónak sikerült betalálnia, így a fekete-kékek győztek.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
REAL MADRID (spanyol)–INTER (olasz) 1–1 – 11-esekkel 2–3
Inter:
Handanovic – Jonathan, Juan Jesús, Vidics, Ranocchia – Dodo, Kuzmanovic, D'Ambrosio, Botta – Obi, Icardi. Pályára lépett még: Nagatomo, Krhin, M'Vila, Laxalt, Carrizo, Andreolli, Bonazzoli. Vezetőedző: Walter Mazzarri
Real Madrid: Diego López – Carvajal, Pepe, Nacho, Diego Llorente – Illarramendi, Medrán, Isco, Lucas – Raúl de Tomas, Bale. Pályára lépett még: Jesús, Mascarell, Derik, Sobrino, Marcos Llorente. Vezetőedző: Carlo Ancelotti
Gólszerző: Bale (10.), ill. Icardi (68. – 11-esből)