Felkészülés: a Tottenhamet már legyőzte a Juve Melbourne-ben

2016.07.26. 17:16
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Serie A) megnyerő Juventus két korai gólnak köszönhetően megverte az angol Tottenhamet Melbourne-ben.

Az olasz csapat már a 6. percben előnybe került egy angol hiba után, Pereyra passzát követően Dybala lőtte ki a kapu bal oldalát, majd még mindig csak az első negyedórában járva egy szöglet utáni kavarodás végén az új szerzemény, Benatia fejelt a jobb felső sarokba (2–0).

A londoniak a második félidő derekán feleltek, ezúttal a torinóiak veszítették el saját térfelükön a labdát, ezt Lamela büntette meg (2–1).

A torinói együttes a második mérkőzését játszotta le a felkészülési időszakban, szombaton a Melbourne Victoryval szemben tizenegyesekkel alulmaradt.

INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP
JUVENTUS–TOTTENHAM 2–1 (2–0)
Melbourne
JUVENTUS:
Neto – Pol Lirola, Benatia (Marrone, a szünetben), Rugani (Severin, 82.), Alex Sandro (Coccolo, 79.) – Lemina (Carlos Blanco, 81.), Hernanes (Macek, 81.), K. Asamoah (Vitale, 66.) – Pjanic (Parodi, 66.) – Dybala (Rosseti, 80.), Pereyra (Cerri, a szünetben)
TOTTENHAM: Vorm – Trippier (S. Harrison, a 63.), Carter-Vickers, D. Ball (Amos, 79.), W. Miller (Lamela, a szünetben) – Mason (Winks, a szünetben), Wanyama – Szon Hung Min (Yedlin, a szünetben), T. Carroll (M. Edwards, 63.), Chadli (Onomah, a szünetben) – Janssen (Walkes, 63.)
Gólszerző: Dybala (6.), Benatia (14.), ill. Lamela (67.)

A mérkőzés összefoglalója

Dybala lőtte ki a kapu bal oldalát, majd még mindig csak az első negyedórában járva egy szöglet utáni kavarodás végén az új szerzemény, Benatia fejelt a jobb felső sarokba (2–0).