nemzetisport.hu 2017.08.11 00:00 Frissítve: 2017.08.12 10:49

Felkészülés: a Sevilla az utolsó 20 percben darálta be a Romát

Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Napoli két góllal legyőzte az Espanyolt, a Sevilla pedig 2–1-re verte a Romát.

A Napoli Dries Mertens gyönyörű szabadrúgásgóljával szerzett vezetést az Espanyol ellen, majd Raúl Albiol biztosította be a győzelmet.

A Sevilla sokáig nem jutott dűlőre a Romával, de a 73. percben Sergio Escudero megtörte a jeget, majd a végén Nolito is betalált. Edin Dzeko szépítő gólja már későn jött.

A Fiorentinának nem okozott gondol a harmadosztályú Pistoiese legyőzése, sima 3–0 lett a vége. Két tizenegyessel (Valentin Eysseric, Khouma Babacar) valamint Ante Rebic találatával alakult ki a végeredmény.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Pistoiese (olasz)–Fiorentina (olasz) 0–3
Napoli (olasz)–Espanyol (spanyol) 2–0
Sevilla (spanyol)–AS Roma (olasz) 2–1

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.03.25 22:17:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Mourinho és Wenger biznisze után előbbi kacaghatott, utóbbi a Reallal sem nyert.

2018.05.21 23:24:36

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

ALAPVONAL. Nálunk elképzelhetetlen, hogy egy amatőr együttes bejusson a labdarúgó MK-döntőbe.

2018.05.21 15:22:03

Minden más foci nemzetisport.hu

Videoton–Honvéd, FTC–DVTK • Férfi kézi BL-döntő • F1 Monacói Nagydíj • Roland Garros.

2018.05.21 15:23:22

A Real Madrid és a Liverpool Kijevben csap össze egymással a Bajnokok Ligája döntőjében.