Felkészülés: a Sevilla az utolsó 20 percben darálta be a Romát

2017.08.11. 00:00
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Napoli két góllal legyőzte az Espanyolt, a Sevilla pedig 2–1-re verte a Romát.

A Napoli Dries Mertens gyönyörű szabadrúgásgóljával szerzett vezetést az Espanyol ellen, majd Raúl Albiol biztosította be a győzelmet.

A Sevilla sokáig nem jutott dűlőre a Romával, de a 73. percben Sergio Escudero megtörte a jeget, majd a végén Nolito is betalált. Edin Dzeko szépítő gólja már későn jött.

A Fiorentinának nem okozott gondol a harmadosztályú Pistoiese legyőzése, sima 3–0 lett a vége. Két tizenegyessel (Valentin Eysseric, Khouma Babacar) valamint Ante Rebic találatával alakult ki a végeredmény.