nemzetisport.hu 2017.02.13 20:02 Frissítve: 2017.02.14 17:11

Eurofutball: Gyurcsó hajrában lőtt góljával győzött a Pogon

Gyurcsó Ádám csapata, a Pogon Szczecin 2–1-re legyőzte a Piast Gliwicét a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétfő esti mérkőzésén.

A Gliwice sokáig vezetett Michal Papadopulos 28. percben szerzett góljával, de a 71. percben Rafal Murawski egalizált, majd a 89. percben jött Gyurcsó Ádám, és értékesítette a csapata számára megítélt büntetőt. Ezzel a Pogon 2–1-re megnyerte a találkozót.

Gyurcsó gólja

EKSTRAKLASA (LENGYELORSZÁG)
21. FORDULÓ

Pogon Szczecin–Piast Gliwice 2–1 (Murawski 71., Gyurcsó 89. – 11-esből, ill. Papadopulos 28.)
Az állás: 1. Lechia Gdansk 42 pont, 2. Jagiellonia Bialystok 39, 3. Legia Warszawa 38, …7. Pogon Szczecin 29

Törökországban Koman Vladimir végig a pályán volt az Adanasporban, amely a Gaziantepspor otthonában játszott bajnokit. A magyar játékos nem tudott segíteni csapatán, 1–0-s vereséget szenvedtek.

SÜPER LIG (TÖRÖKORSZÁG)
20. FORDULÓ

Gaziantepspor–Adanaspor 1–0 (Ben-Hatira 55.)
Az állás: 1. Besiktas 44 pont, 2. Basaksehir 42, 3. Galatasaray 39, …17.Adanaspor 17

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.03.24 01:15:25

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. Nem kiabál kígyót-békát ellehetetlenítőire és utódaira. De vállalja a véleményét.

2017.03.23 09:35:59

Minden más foci Ackermann Sándor

EXKLUZÍV! A lengyel sikersztori nyomában két korábbi klasszis, Dudek és Lato kalauzolásával.

2017.03.22 16:38:49

Minden más foci NAGY-PÁL TAMÁS (Magyarhradis)

Balszerencsés körülmények között kikaptunk a házigazda csehektől.

2017.03.22 14:45:37

Minden más foci nemzetisport.hu

A portugál nehezen alkalmazkodott a modern világhoz, valamit azonban nem tud elfogadni.

2017.03.22 11:35:49

Hazai oldalon világklasszis játékosok hiányoznak • Az angoloknál hárman is debütálhatnak.