Eurofoci: bíróverés a Fenerbahce meccsén – videó

2016.04.24. 21:20
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 31. fordulójában Kalmár Zsolt csapata, az FSV Frankfurt 1–0-ra kikapott a Sandhausentől, Simon Krisztián klubja, az 1860 München viszont 1–0 nyert az Eintracht Braunschweig ellen.

Kalmár Zsoltot nem állították be a mérkőzésen, Simon Krisztián pedig sérülése után lábadozik. Az 1860 München kispadján győzelemmel mutatkozott be Daniel Bierofka.

Szintén sérülése után maródi Futács Márkó, együttese, a Mersin pedig az utolsó percben vesztett pontot a török ligában.

A Fenerbahce meccsének vége nem egy drámai gól miatt marad emlékezetes. A drukkerek egy tábora a stadiont rongálta, mások cipőt dobáltak a játéktérre, az egyik Trabzonspor-szurkoló pedig Robin van Persie-ék négygólos vezetésénél nekiesett az egyik játékvezetőnek.

Az egyik szurkoló hátulról vetette rá magát az alapvonali játékvezetőre

Az alapovonali játékvezető támadása másik szögből

Elszabadultak az indulatok

A Celtic Leigh Griffiths szezonbeli 29. bajnoki gólja ellenére nem tudta megverni a Ross Countyt, így kilenc pont az előnye négy fordulóval a vége előtt.

A Holland Kupa döntőjében a 16 közé jutásért az Ajaxot kiejtő Feyenoord 2–1-re legyőzte a nyolc között a PSV-t búcsúztató Utrechtet, így fennállása 12. végső győzelmét aratta.

Piast Gliwice–Lechia Gdansk 3–0
1. Legia Warszawa 37, 2. Piast Gliwice 34, 3. Cracovia 27, ...6. Lechia Gdansk 25

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
31. FORDULÓ

1860 München–Eintracht Braunschweig 1–0
Arminia Bielefeld–Greuther Fürth 4–2
Sandhausen–FSV Frankfurt 1–0
Az élmezőny állása: 1. Freiburg 66 pont, 2. RB Leipzig 62 (30 meccs), 3. Nürnberg 59