Eurofoci: 1–9 – Megyeriék, Mervóék és Beséék is kikaptak

2016.09.17. 00:47
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) 5. fordulójában a Megyeri Balázst kezdőként végig a soraiban tudó Greuther Fürth otthon kapott ki 3–0-ra a Würzburger Kickerstől.

A lengyel élvonal (Ekstraklasa) 9. fordulójában pályaválasztóként súlyos, négygólos vereséget szenvedett a Slask Wroclaw. A SSA Jagiellonia Bialystok ellen 4–0-ra elveszített bajnokin kezdőként az első félidőben lehetett a pályán Mervó Bence. A vendégek a szünetre már kétgólos előnyt szereztek maguknak.

A francia másodosztály (Ligue 2) 7. fordulójában a feljutásra pályázó Le Havre egygólos (2–1) vereséget szenvedett a Bourg en Bresse otthonában. A győztes hazai csapat első sikerét aratta, a második vereségét elszenvedő vendégeknél kezdőként lépett pályára Bese Barnabás, akit a 72. percben cseréltek le. Az állás akkor még 1–1 volt.

Mervó Bence. A vendégek a szünetre már kétgólos előnyt szereztek maguknak.