Eredivisie: Fehér Csaba győztes gólt szerzett, Horváth öngólt vétett

2011.02.26. 22:34
A holland labdarúgó-bajnokság élvonalának 25. fordulójában a NAC hazai pályán 3–2-re legyőzte a Den Haagot. A találkozón Fehér Csaba győztes találatot szerzett, Horváth Gábor pedig öngólt vétett.

Magyar szempontból igen eseménydúsra sikeredett a Den Haag bredai fellépése. A NAC-ban Horváth Gábor kezdett, és az első félidőben 1–1-es állásnál öngólt vétett.

A 47. percben azonban Robbert Schilder (aki a hazaiak első találatát is szerezte) egyenlített. A slusszpoén azonban még hátravolt: a szünetben pályára lépő Fehér Csaba ügyesen tette bele a lábát egy felszabadítási kísérletbe, a labda pedig a vendég kapuba vágódott.

Bodor Boldizsár továbbra sem vette az irányt Oroszország felé, a Tom Tomszkkal hírbe hozott magyar védő végigjátszotta a Roda 1–1-es döntetlent hozó mérkőzését.

A Willem II 0–2 után, az utolsó 25 percben négy gólt szerezve győzte le a Heerenveent, és ugyancsak gólesőt hozott a Heracles–Vitesse mérkőzés; a második félidőben ötször eredményes hazaiak két öngól és két tizenegy révén húztak el ilyen látványosan.