Arany-kupa: Jamaica és Mexikó is elődöntős, teljes a mezőny

2017.07.21. 08:21
Jamaica és Mexikó sikerével teljessé vált az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa elődöntőjének mezőnye. A legjobb négy között Costa Rica a házigazda amerikaiakkal, míg a péntek hajnalban továbbjutó Jamaica és Mexikó egymással csap össze a fináléba jutásért.

Jamaica számára Shaun Francis szerezte meg a vezetést a 6. percben, majd az 50. percben Romario Williams növelte kettőre az előnyt, amikor 18 méterről gyönyörű lövést eresztett meg, s a labdába a kapus ugyan beleért, de az így is a bal felsőben kötött ki (2–0).Shaun Francis szerezte meg a vezetést a 6. percben, majd az 50. percben Romario Williams növelte kettőre az előnyt, amikor 18 méterről gyönyörű lövést eresztett meg, s a labdába a kapus ugyan beleért, de az így is a bal felsőben kötött ki (2–0).

Kanada rögtön szépített egy csodálatos távoli csavarással, ám az egyenlítésre már nem futotta.

Mexikó Rodolfo Pizzaro korai találatával 1–0-ra legyőzte Hondurast.