Arany-kupa: fontos mozdulat a Vidi légiósától a 91. percben

2015.07.12. 07:08
Fontos késői gólok a labdarúgó Arany-kupa vasárnapra virradóra megrendezett mérkőzésein: Jamaica a 92. percben esett találattal győzte le 1–0-ra Kanadát, míg Salvador a 91. percben mentett pontot Costa Rica ellen (1–1) a B-csoport 2. fordulójában.

A salvadoriak egyenlítő góljában fontos szerepet játszott Arturo Álvarez: szabadrúgásból a Videoton légiósa kanyarította középre a labdát, amelyet a berobbanó Dustin Corea egyből a kapuba lőtt.

Az Arany-kupán Észak- és Közép-Amerika 12 legjobb válogatottja vesz részt, a három csoportból nyolc csapat jut be az egyenes kieséses szakaszba – az Egyesült Államok már le is foglalta a helyét. A döntő helyi idő szerint július 26-án este lesz.