nemzetisport.hu 2017.07.10 07:05 Frissítve: 2017.07.10 08:31

Arany-kupa: címvédőhöz méltó kezdés Mexikótól

A címvédő Mexikó 3–1-re legyőzte Salvadort, és a két éve ezüstérmes Jamaica is érvényesítette a papírformát Curacao ellen (2–0) a labdarúgó Arany-kupa hétfőre virradóra rendezett mérkőzésein.

Mexikó sorozatban hetedszer, összességében 29. alkalommal győzte le Salvadort, a második mexikói gólt kapásból bevágó Elias Hernández egymást követő harmadik válogatott fellépésén is a kapuba talált.

Nem szakadt meg egy másik, 2011 óta tartó sorozat sem: Mexikó egyszer sem állt vesztésre a legutóbbi 14 Aranykupa-mérkőzésének félidejében.

14. ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
C-CSOPORT, 1. FORDULÓ, SAN DIEGO

Curacao–Jamaica 0–2 (R. Williams 58., Mattocks 73.)
Mexikó–Salvador 3–1 (Marín 8., E Hernández 29., Pineda 55., ill. Bonilla 10.)

Az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (CONCACAF) tornájának adatbankját itt tekintheti meg.

2018.11.14 15:52:32

Minden más foci BOROS MIKLÓS (Kolozsvár)

A Gazeta Sporturilornak a magyar kormány megerősítette, közvetlenül támogatja a klubokat.

2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.