Anzsi: az igazgató szerint Eto'o nem megy sehová, főleg nem az Interhez

2011.10.13. 19:48
Címkék
German Tjisztyakov, az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Anzsi Mahacskala igazgatója határozottan cáfolta azokat a mai híreket, amelyek szerint elképzelhető, hogy Samuel Eto'o kölcsönbe visszatér az Interhez, amíg Oroszországban téli szünet van.

„A legrosszabb rémálmomban sem tudom elképzelni, hogy ez megtörténjen. Ezalatt az időszak alatt a játékos – profi módjára – a következő kemény szezonra fog készülni az Anzsival. Nem megy az Interbe, nem megy el kölcsönbe" – nyilatkozta határozottan German Tjisztyakov.

„Ennek a hírnek az egyetlen pozitívuma, hogy elképzelhetjük, az Inter mennyire becsülte és mekkora szüksége van Samre, ha ilyen gyorsan rájöttek, hogy nélküle nem elég jók. Emellett Moratti, gondolom, megpróbál egy kicsit tetszelegni az Inter szurkolói előtt a gyenge eredmények tudatában, hogy enyhítse az elégedetlenségüket. Sam, a többi játékosunkhoz hasonlóan, Törökországban vagy Spanyolországban fog izzadni a futballpályákon februárban, nem pedig Olaszországban" – tette hozzá a vezető.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Algéria–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
57 perce

Vb 2026: Jordánia–Argentína 0–2

Foci vb 2026
58 perce

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
1 órája

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
1 órája

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
1 órája

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
1 órája

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik