A Nemzeti Sport információi szerint megműtötték Pintér Attilát, a magyar válogatott szövetségi kapitányát.
A szakembert nyombélfekéllyel műtötték meg. Információnk szerint a műtét sikerült, a szakember hétfőn már el is hagyhatja a kórházat.
Mint ismert, Pintér Attila rosszul lett a Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzést megelőzően, ami után kórházba szállították.
„A játékosokat nagyon megviselte Pintér rosszulléte”
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





