Válogatott: A máltai vereség mély nyomokat hagyott bennem – Juhász
A svédek elleni mérkőzéssel (2–0-ra kikaptunk) búcsúzott el Király Gábor és Juhász Roland a magyar válogatottól. A találkozó után az NSO Tv stábja a Videoton játékosával beszélgetett, aki nemcsak a legszebb, de a legrosszabb emlékét is felelevenítette nemzeti mezben. A 95-szörös válogatott labdarúgó azt is elárulta, hogyan hozta meg a döntést a visszavonulásról, illetve a klubpályafutása folytatásáról is beszélt.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





