U19-es válogatott: Sopronban edzőtáborozik hétfőtől a csapat

mlsz.hu mlsz.humlsz.hu mlsz.hu
2011.03.15. 15:34
Címkék
A május végén kezdődő Európa-bajnoki selejtező elitkörre készülő U19-es labdarúgó-válogatottunk hétfőtől háromnapos soproni edzőtáborozáson vesz részt.



 

A magyar U19-es válogatott május 30-től június 5-ig Törökországban vesz részt Európa-bajnoki selejtezőn – és amennyiben megnyeri az elitkört, kiharcolja a részvételt a júliusi romániai kontinensviadalra. A Szepessy László szövetségi edző vezette együttes a hét elején három napig Sopronban készül a soros megmérettetésre, az edzőtábor lezárásaként pedig az osztrák Wiener Neustadt U21-es csapatával játszik gyakorló mérkőzést.

„Az edzőtábor legfontosabb szakmai feladata az, hogy felmérjük a keret tagjainak aktuális állapotát – mondta az mlsz.hu-nak Szepessy László. – Néhány alapjátékosunk hiányzik, hiszen a felcsútiak a Real Madridnál vendégeskednek, míg mások sérülés miatt nem tarthattak velünk, így a selejtezőből továbbjutó együttesből hét futballistát kellett pótolnunk. Ez jó lehetőség arra, hogy megnézzük, kik azok, akik a bő keretből bekerülhetnek az együttesbe: megadjuk számukra a lehetőséget, hogy ehhez közelebb kerüljenek. Az elitkörben három játékosunk eltiltás miatt nem játszhat az első találkozón, és most azt is megnézhetjük, kik helyettesíthetik őket a tétmeccseken."

 

AZ U19-ES VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Ambrusics Róbert (Leicester City), Nacsa Péter (Győri ETO FC)
Mezőnyjátékosok: Magos Mátyás (Újpest FC), Szvoboda Szabolcs (Szombathelyi Haladás), Oláh Máté (Kecskeméti TE-Ereco), Jagodics Márk (Szombathelyi Haladás), Nagy Bálint (Szombathelyi Haladás), Farkas Márk (Szombathelyi Haladás), Windecker József (Győri ETO FC), Horváth Barna (Győri ETO FC), Urbányi Kristóf (Portimonense), Tóth Lajos (DVSC), Skriba Máté (Szombathelyi Haladás), Ponczók Csaba (Vasas-Híd), Kovács István (Szombathelyi Haladás), Gyurján Bence (Szombathelyi Haladás), Ugrai Roland (Szombathelyi Haladás), Zamostny Balázs (Újpest FC), Bacsa Patrik (DVTK)

 

Legfrissebb hírek

Kajak-kenu Eb: Balogh Gergely és Hodován Dávid is indulhat

Kajak-kenu
17 perce

Jégkorong-vb: becsusszant a nyolc közé a címvédő USA, továbbjutott Svédország is

Jégkorong
40 perce

Nem akarok mindig e mögé bújni, de... – Marozsán Fábián

Tenisz
1 órája

Cziczlavicz Dávid válogatott röplabdázó a cseh élvonalba igazolt

Röplabda
1 órája

Már csütörtökön kezdetét veszi a futsal NB I döntője – elkészült a menetrend

Labdarúgó NB I
1 órája

V4 kerékpárverseny: Pannonhalmáról indul, és ott is zárul a magyar szakasz

Kerékpár
1 órája

Kajak-kenu: jó formát mutattak az ifik az évad első válogatóján

Utánpótlássport
2 órája

Vingegaard öt szakasszal a vége előtt lényegében eldöntötte a Girót

Kerékpár
2 órája
Ezek is érdekelhetik