U17: lemaradtunk az Eb-ről, a belgák örülhetnek - sajtóinformáció

2012.03.29. 17:14
Címkék
Hiába nyerte meg selejtezőcsoportját az U17-es magyar labdarúgó-válogatott, az UEFA döntése értelmében Belgium vehet részt az Európa-bajnokságon.

Nem hiába óvták meg a belgák az oroszok elleni mérkőzésüket – amelyet 1–0-ra megnyertek –, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) ugyanis az egyik orosz játékos jogosulatlan szereplése miatt törölte a pályán elért eredményt, és Belgium 3–0-s gólkülönbséggel kapta meg a három pontot – adta hírül a topliga.hu.topliga.hu.

Ez azt jelenti, hogy a belgák jobb gólkülönbségükkel végül is megelőzték a magyar válogatottat, így nem a mieink utazhatnak az idei szlovéniai Eb-re.

Legfrissebb hírek

Keddi sportműsor: zárul az alpesi sízők szezonja

Minden más foci
1 perce

Kovács Bendegúz: A magyar válogatottba kerülés a célom; Szűcs Szabina egyre magasabbra jut a világeseményeken

E-újság
6 perce

Csak az eleje volt sima: Cerúndolo nagy csatában búcsúztatta Medvegyevet Miamiban

Tenisz
35 perce

Szoros mérkőzést húzott be a Nyíregyháza a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
54 perce

Szeretetdopping – Morvai Katalin publicisztikája

Egyéb egyéni
57 perce

ICEHL: nyert a Fehérvár Klagenfurtban, és egy lépésre került a továbbjutástól

Jégkorong
1 órája

Marco Rossi több játékosára sem számíthat, változások a válogatott keretében

Magyar válogatott
1 órája

NHL: Helsinkiben találkozik a Carolina és a Seattle

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik