Román-magyar: Nikolicsnak van hiányérzete a helyzet miatt, de…

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.10.11. 22:05
Nikolics Nemanja, a Romániával idegenben 1–1-es döntetlent játszó magyar válogatott támadója szerint nagy durranás lett volna, ha a mérkőzés végén értékesíti óriási helyzetét.



„Mindenekelőtt szeretnék köszönetet mondani a helyszínen szurkoló drukkereknek, és természetesen az otthoniaknak is. Az első tizenöt-húsz percben sokat támadtak a románok. A lehető legrosszabbkor kaptuk a gólt, de ez volt a kulcs, hogy jól reagáltunk erre. Mindenki megnyugodott a félidőben, és a második játékrész már jobb volt. Szépen támadtunk és nálunk volt a meccslabda. Nagy durranás lett volna, ha betalálok. Jó labdát kaptam Tőzsér Danitól, az átvétel jól sikerült, majd nem mertem elesni a védő mellett. Abban a pillanatban a hosszúba akartam lőni a labdát. Utólag beszéltem Szalai Ádámmal és Simon Krisztiánnal is, ők jöttek középen üresen. Jól játszottunk, van némi hiányérzetem, de egy bukaresti egy–egy szép eredmény. Viszont ez akkor lesz igazán értékes, ha kedden nyerünk Feröer ellen” – összegzett Nikolics Nemanja a találkozót követően.

„Mindenekelőtt szeretnék köszönetet mondani a helyszínen szurkoló drukkereknek, és természetesen az otthoniaknak is. Az első tizenöt-húsz percben sokat támadtak a románok. A lehető legrosszabbkor kaptuk a gólt, de ez volt a kulcs, hogy jól reagáltunk erre. Mindenki megnyugodott a félidőben, és a második játékrész már jobb volt. Szépen támadtunk és nálunk volt a meccslabda. Nagy durranás lett volna, ha betalálok. Jó labdát kaptam Tőzsér Danitól, az átvétel jól sikerült, majd nem mertem elesni a védő mellett. Abban a pillanatban a hosszúba akartam lőni a labdát. Utólag beszéltem Szalai Ádámmal és Simon Krisztiánnal is, ők jöttek középen üresen. Jól játszottunk, van némi hiányérzetem, de egy bukaresti egy–egy szép eredmény. Viszont ez akkor lesz igazán értékes, ha kedden nyerünk Feröer ellen” – összegzett Nikolics Nemanja a találkozót követően.

Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Ígéretes kazah fiatalok kaphatnak lehetőséget Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.08. 10:08

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24

Magyar vb-rajt angolveréssel, Szenegál romba dönti a világbajnokot – videók!

Minden más foci
2026.05.31. 12:47
Ezek is érdekelhetik