Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:25 Frissítve: 2015.03.16 02:19

OLIMPIAI PROGRAM, JÚLIUS 30.

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - JÚLIUS 30-I PROGRAM (HÉTFŐ)
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Dél-Korea–Új-Zéland (B-csoport) 9:30  
Tollaslabda  Férfi egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Férfi páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Vegyes páros csoportmérkőzések 9:30  
Íjászat  Férfi egyéni  1. forduló 10.00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Horvátország–Kína (A-csoport) 10:00  
Sportlövészet Férfi légpuska  selejtező 10:00 Sidi Péter
Sportlövészet Férfi skeet  selejtező 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 10:26  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   1. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 57 kg  1. forduló 10:30 Karakas Hedvig
Cselgáncs  Férfi 73 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 57 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 57 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 57 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés  Női kormányos nélküli kettes  reményfutam 10:30  
Kézilabda  Női kézilabda Angola–Horvátország (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Női röplabda Kína–Törökország (B-csoport) 10:30  
Evezés  Női négypárevezős  reményfutam 10:40  
Evezés  Férfi nyolcas  reményfutam 10:50  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 10:52  
Asztalitenisz  Férfi egyes  3. forduló 11:00  
Evezés  Férfi négypárevezős  reményfutam 11:00  
Súlyemelés  Férfi 62 kg  B-csoport 11:00  
Úszás Női 200 gyors  előfutamok 11:00 Jakabos Zsuzsanna, Mutina Ágnes
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 11:05  
Evezés  Férfi kormányos nélküli kettes  reményfutam 11:10  
Evezés  Női kétpárevezős  előfutamok 11:20  
Úszás  Férfi 200 pillangó  előfutamok 11:25 Biczó Bence, Cseh László
Vívás  Női párbajtőr egyéni  1. forduló 11:30 Szász Emese
Evezés  Férfi négyes  előfutamok 11:40  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Ausztrália–Dél-Afrika (A-csoport) 11:45  
Úszás  Női 200 vegyes  előfutamok 11:49 Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
Kézilabda  Női kézilabda Dél-Korea–Dánia (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Női kosárlabda Csehország–Törökország (A-csoport) 12:15  
Röplabda  Női röplabda Szerbia–Dél-Korea (B-csoport) 12:30  
Tenisz  Férfi egyes 2. forduló 12:30  
Tenisz  Férfi páros 2. forduló 12:30  
Tenisz  Női egyes 2. forduló 12:30  
Tenisz  Női páros 2. forduló 12:30  
Vívás  Női párbajtőr egyéni  2. forduló 12:50  
Vitorlázás  Férfi 49-es  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi finn dingi  3. és 4. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi laser  1. és 2. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás  Férfi csillaghajó  3. és 4. futam 13:00  
  Női elliott  selejtező 13:00  
  Női laser  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi szörf  1. és 2. futam 13:00 Gádorfalvy Áron
Vitorlázás  Női szörf  1. és 2. futam 13:00 Detre Diána
Sportlövészet  Férfi légpuska  döntő 13:15
Lovaglás Lovastusa egyéni tereplovaglás 13:30  
Lovaglás Lovastusa csapat tereplovaglás 13:30  
Súlyemelés  Női 58 kg  B-csoport 13:30  
Ökölvívás  Férfi 52 kg  1. forduló 14:30  
Kajak-kenu szlalom Férfi C-2   előfutam 14:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Spanyolország–Pakisztán (A-csoport) 14:45  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 57 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 57 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Vívás Női párbajtőr egyéni nyolcaddöntő 15:10  
Vízilabda  Női vízilabda Spanyolország–Kína (A-csoport) 15:10  
Kajak-kenu szlalom Női K-1  előfutam 15:12  
Kézilabda  Női kézilabda Nagy Britannia–Oroszország (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Franciaország–Ausztrália (B-csoport) 15:30  
Ökölvívás  Férfi 81 kg  1. forduló 15:45  
Röplabda  Női röplabda Dominikai Köztársaság–Oroszország (A-csoport) 15:45  
Íjászat Férfi egyéni  1. forduló 16:00  
Műugrás  Férfi szinkron toronyugrás  döntő 16:00
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 16:26  
Asztalitenisz  Női egyes  nyolcaddöntő 16:30  
Súlyemelés  Női 58 kg  döntő 16:30
Vívás Női párbajtőr egyéni negyeddöntő 16:30  
Vízilabda  Női vízilabda Olaszország–Ausztrália (B-csoport) 16:30  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 16:52  
Cselgáncs  Női 57 kg  döntő 17:00
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Hollandia–India (B-csoport) 17:00  
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 17:05  
Cselgáncs  Férfi 73 kg   döntő 17:10
Kézilabda  Női kézilabda Franciaország–Spanyolország (B-csoport) 17:15  
Torna  Férfi csapat  döntő 17:30
Kosárlabda  Női kosárlabda Oroszország–Brazília (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Női röplabda Egyesült Államok–Brazília (B-csoport) 17:45  
Vívás Női párbajtőr egyéni elődöntő 19:00  
Vízilabda  Női vízilabda Nagy Britannia–Oroszország (B-csoport) 19:20  
Asztalitenisz  Férfi egyes  nyolcaddöntő 20:00  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Nagy-Britannia–Argentína (A-csoport) 20:00  
Súlyemelés  Férfi 62 kg  döntő 20:00
Vívás Női párbajtőr egyéni a 3. helyért 20:10  
Kézilabda  Női kézilabda Brazília–Montenegró (A-csoport) 20:30  
Úszás  Női 200 gyors  elődöntő 20:30  
Vívás Női párbajtőr egyéni döntő 20:40
Vízilabda  Női vízilabda Magyarország–Egyesült Államok (A-csoport) 20:40  
Úszás  Férfi 200 gyors  döntő 20:41
Úszás  Női 100 hát   döntő 20:49
Úszás  Férfi 100 hát   döntő 20:56
Kosárlabda  Női kosárlabda Nagy Britannia–Kanada (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Női röplabda Olaszország–Japán (A-csoport) 21:00  
Úszás  Női 100 mell   döntő 21:13
Ökölvívás  Férfi 52 kg  1. forduló 21:30  
Úszás  Férfi 200 pillangó  elődöntő 21:30  
Úszás  Női 200 vegyes elődöntő 21:51  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Németország–Belgium (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Női kézilabda Svédország–Norvégia (B-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 81 kg  1. forduló 22:45  
Röplabda  Női röplabda Nagy Britannia–Algéria (A-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Angola–Egyesült Államok (A-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.