Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:19 Frissítve: 2015.03.31 02:00

OLIMPIAI PROGRAM, JÚLIUS 28. - NSO

 

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - JÚLIUS 28-I PROGRAM (SZOMBAT)
Sportlövészet Női légpuska  selejtező 9:15  
Tollaslabda  Férfi egyes csoportmérkőzések 9.30  
Tollaslabda  Férfi páros csoportmérkőzések 9.30  
Tollaslabda  Női egyes csoportmérkőzések 9.30  
Tollaslabda  Női páros csoportmérkőzések 9.30  
Tollaslabda  Vegyes páros csoportmérkőzések 9.30  
Asztalitenisz  Női egyes  selejtező 10:00 Póta Georgina, Tóth Krisztina
Íjászat  Férfi csapat  nyolcaddöntő 10:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kína–Csehország (A-csoport) 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   1. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 48 kg  1. forduló 10:30 Csernoviczki Éva
Cselgáncs  Férfi 60 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 48 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 48 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 48 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés Női kormányos nélküli kettes  előfutamok 10:30  
Kézilabda  Női kézilabda Oroszország–Angola (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Női röplabda Algéria–Japán (A-csoport) 10:30  
Asztalitenisz  Férfi egyes  selejtező 10:45 Pattantyús Ádám, Zwickl Dániel
Evezés  Női négypárevezős  előfutamok 10:50  
Kerékpár  Férfi országúti mezőnyverseny  döntő 11:00 Lovassy Krisztián
Lovaglás  Lovastusa egyéni díjlovaglás, 1. nap 11:00  
Lovaglás  Lovastusa csapat díjlovaglás, 1. nap 11:00  
Úszás Férfi 400 vegyes  előfutamok 11:00 Cseh László, Verrasztó Dávid
Evezés  Férfi nyolcas  előfutamok 11:10  
Úszás Női 100 pillangó   előfutamok 11:26 Szilágyi Liliána
Evezés  Férfi kétpárevezős  előfutamok 11:30  
Vívás  Női tőr egyéni  1. forduló 11:30 Mohamed Aida
Úszás Férfi 400 gyors   előfutamok 11:47 Kis Gergő
Evezés  Férfi könnyűsúlyú négyes  előfutamok 12:00  
Sportlövészet Női légpuska  selejtező 12:00  
Torna  Férfi egyéni és csapat  selejtező 12:00  
 Asztalitenisz Női egyes  1. forduló 12:15  
Kézilabda  Női kézilabda Spanyolország–Dél-Korea (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kanada–Oroszország (B-csoport) 12:15  
Úszás  Női 400 vegyes   előfutamok 12:17 Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
Evezés  Férfi négypárevezős  előfutamok 12:30  
Röplabda  Női röplabda Kína–Szerbia (B-csoport) 12:30  
Tenisz  Férfi egyes, páros  1. forduló 12:30  
Tenisz Férfi páros 1. forduló 12:30  
Tenisz  Női egyes 1. forduló 12:30 Babos Tímea, Szávay Ágnes
Tenisz Női páros 1. forduló 12:30 Babos Tímea, Szávay Ágnes
Vívás Női tőr egyéni 2. forduló 12:50  
Úszás  Férfi 100 mell   előfutamok 12:52 Gyurta Dániel
Evezés  Férfi kormányos nélküli kettes  előfutamok 13:00 Simon Béla, Széll Domonkos
Labdarúgás  Női labdarúgás Japán–Svédország (F-csoport) 13:00  
Sportlövészet  Férfi légpisztoly  döntő 13:00  
Úszás  Női 4x100 gyorsváltó  előfutamok 13:16  
Evezés  Férfi egypárevezős  előfutamok 13:30  
Evezés  Női egypárevezős  előfutamok 14:30  
Ökölvívás  Férfi 56 kg  1. forduló 14:30  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 48 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 48 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Vívás Női tőr egyéni nyolcaddöntő 15:10  
Asztalitenisz  Női egyes  1. forduló 15:30  
Kézilabda  Női kézilabda Horvátország–Brazília (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Törökország–Angola (A-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás Új-Zéland–Brazília (E-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás Kanada–Dél-Afrika (F-csoport) 15:45  
Röplabda  Női röplabda Nagy Britannia–Oroszország (A-csoport) 15:45  
Íjászat  Férfi csapat  negyeddöntő 16:00  
Ökölvívás  Férfi 75 kg  1. forduló 16:00 Harcsa Zoltán
Sportlövészet  Férfi légpisztoly  döntő 16:30  
Súlyemelés  Női 48 kg  döntő 16:30  
Torna  Férfi egyéni és csapat  selejtező 16:30 Berki Krisztián, Hidvégi Vid
Vívás Női tőr egyéni negyeddöntő 16:30  
Asztalitenisz  Férfi egyes  1. forduló 17:00  
Cselgáncs  Női 48 kg  döntő 17:00  
Cselgáncs  Férfi 60 kg   döntő 17:10  
Kézilabda  Női kézilabda Dánia–Svédország (B-csoport) 17:15  
Íjászat Férfi csapat elődöntő 17:40  
Kosárlabda  Női kosárlabda Egyesült Államok–Horvátország (A-csoport) 17:45  
Röplabda  Női röplabda Olaszország–Dominikai Köztársaság (A-csoport) 17:45  
Labdarúgás  Női labdarúgás Egyesült Államok–Kolumbia (G-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Női labdarúgás Nagy Britannia–Kamerun (E-csoport) 18:15  
Íjászat Férfi csapat a 3. helyért 18:33  
Vívás Női tőr egyéni elődöntő 19:00  
Íjászat Férfi csapat döntő 19:01  
Asztalitenisz  Férfi egyes  1. forduló 20:00  
Vívás Női tőr egyéni a 3. helyért 20:10  
Kézilabda  Női kézilabda Montenegró–Nagy Britannia (A-csoport) 20:30  
Úszás  Férfi 400 vegyes  döntő 20:30  
Úszás  Női 100 pillangó   elődöntő 20:40  
Vívás Női tőr egyéni döntő 20:40  
Labdarúgás  Női labdarúgás Franciaország–Észak Korea (G-csoport) 20:45  
Úszás  Férfi 400 gyors   döntő 20:49  
Kosárlabda  Női kosárlabda Brazília–Franciaország (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Női röplabda Egyesült Államok–Dél-Korea (B-csoport) 21:00  
Torna  Férfi egyéni és csapat  selejtező 21:00  
Úszás  Női 400 vegyes  döntő 21:09  
Asztalitenisz  Női egyes  2. forduló 21:30  
Ökölvívás  Férfi 56 kg  1. forduló 21:30  
Úszás  Férfi 100 mell elődöntő 21:30  
Úszás  Női 4x100 gyorsváltó  döntő 21:50  
Kézilabda  Női kézilabda Norvégia–Franciaország (B-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 75 kg  1. forduló 23:00  
Röplabda  Női röplabda Brazília–Törökország (B-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Ausztrália–Nagy Britannia (B-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.