Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:50 Frissítve: 2015.02.01 02:36

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 7.

 

 

LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 7-I PROGRAM (KEDD)
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Dél-Korea–Hollandia (B-csoport) 9:30  
Kajak-kenu  Férfi K-4 1000  előfutam 10:30 Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Paumann Dániel, Tóth Dávid
Kajak-kenu  Férfi C-2 1000   előfutam 10:46  
Atlétika  Női gerelyhajítás  selejtező 11:00 Juhász Vanda
Kerékpár  Férfi keirin 1. forduló 11:00  
Kézilabda  Női kézilabda negyeddöntő 11:00  
Lovaglás  Díjlovaglás csapat  döntő 11:00
Lovaglás  Díjlovaglás egyéni döntő 11:00
Műugrás  Férfi 3 méter  elődöntő 11:00  
Kajak-kenu  Női K-1 500   előfutam 11:07 Kozák Danuta
Atlétika  Férfi 110 gát  előfutam 11:10 Baji Balázs, Kiss Dániel
Kerékpár  Női omnium 3 km-es üldözőverseny 11:15  
Kajak-kenu  Női K-2 500  előfutam 11:28 Douchev-Janics Natasa, Kovács Katalin
Atlétika  Férfi hármasugrás  selejtező 11:45  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Ausztrália–Pakisztán (A-csoport) 11:45  
Kajak-kenu  Férfi K-4 1000  elődöntő 11:47  
Atlétika  Női 5000 méter  előfutam 11:55  
Kajak-kenu  Férfi C-2 1000   elődöntő 11:55  
Asztalitenisz  Női csapat  bronzmérkőzés 12:00  
Kerékpár Férfi keirin vigaszág 12:15  
Kajak-kenu  Női K-1 500   elődöntő 12:16  
Kajak-kenu  Női K-2 500  elődöntő 12:30  
Triatlon  Férfi triatlon döntő 12:30
Atlétika Férfi 200 méter  előfutam 12:50  
Vitorlázás Női 470-es  7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás Férfi 470-es  9. és 10. futam 13:00  
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  1. forduló 14:00 Lőrincz Tamás
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  1. forduló 14:00  
Röplabda  Női röplabda negyeddöntő 14:00  
Vitorlázás  Férfi szörf  döntő 14:00
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  elődöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  elődöntő 14:30  
Kézilabda  Női kézilabda negyeddöntő 14:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Argentína–Dél-Afrika (A-csoport) 14:45  
Kosárlabda  Női kosárlabda negyeddöntő 15:00  
Torna  Férfi korlát döntő 15:00
Vitorlázás  Női szörf  döntő 15:00
Vízilabda  Női vízilabda az 5–8. helyért 15:10  
Torna  Női gerenda döntő 15:47
Röplabda  Női röplabda negyeddöntő 16:00  
Szinkronúszás  Páros  döntő 16:00
Asztalitenisz  Női csapat  döntő 16:30
Súlyemelés  Férfi +105 kg  B-csoport 16:30 Nagy Péter
Vízilabda  Női vízilabda elődöntő 16:30  
Torna  Férfi nyújtó döntő 16:37
Gyeplabda  Férfi gyeplabda India–Belgium (B-csoport) 17:00  
Kerékpár  Női sprint elődöntő 17:00  
Kerékpár  Női omnium 10 km-es scratch 17:10  
Kosárlabda  Női kosárlabda negyeddöntő 17:15  
Torna  Női talaj döntő 17:23
Kerékpár  Férfi keirin 2. forduló 17:35  
Kerékpár  Női omnium 500 m-es időfutam 17:50  
Kézilabda  Női kézilabda negyeddöntő 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás elődöntő (Wembley) 18:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda elődöntő 18:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda elődöntő 18:00  
Kerékpár  Női sprint döntő 18:25
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Kerékpár  Férfi keirin  a 7.-12. helyért 18:55  
Kerékpár  Férfi keirin  döntő 19:00
Vízilabda  Női vízilabda az 5–8. helyért 19:20  
Birkózás  Férfi kf. 66 kg  döntő 19:25
Birkózás  Férfi kf. 96 kg  döntő 19:25
Atlétika  Férfi magasugrás  döntő 20:00
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Spanyolország–Nagy Britannia (A-csoport) 20:00  
Műugrás  Férfi 3 méter  döntő 20:00
Röplabda  Női röplabda negyeddöntő 20:00  
Súlyemelés  Férfi +105 kg  döntő 20:00
Atlétika  Női távolugrás  selejtező 20:05  
Atlétika  Női 100 gát  elődöntő 20:15  
Vízilabda  Női vízilabda elődöntő 20:40  
Atlétika  Férfi diszkoszvetés  döntő 20:45
Labdarúgás  Férfi labdarúgás elődöntő (Manchester) 20:45  
Atlétika  Férfi 800 méter  elődöntő 20:55  
Kosárlabda  Női kosárlabda negyeddöntő 21:00  
Atlétika  Női 200 méter  elődöntő 21:25  
Kézilabda  Női kézilabda negyeddöntő 21:30  
Ökölvívás  Férfi 52 kg   negyeddöntő 21:30  
Atlétika  Férfi 1500 méter  döntő 22:00
Röplabda  Női röplabda negyeddöntő 22:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda elődöntő 22:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda elődöntő 22:00  
Atlétika Női 100 gát döntő 22:15
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Németország–Új-Zéland (B-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 69 kg  negyeddöntő 22:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda negyeddöntő 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.