Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:48 Frissítve: 2015.02.07 03:55

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 6.

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 6-I PROGRAM (HÉTFŐ)
Gyeplabda  Női gyeplabda Új-Zéland–Németország (B-csoport) 9:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Ausztrália–Oroszország (B-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Férfi kisöbű puska, összetett  selejtező 10:00 Sidi Péter
Sportlövészet Férfi trap selejtező 10:00  
Kajak-kenu  Férfi K-1 1000   előfutam 10:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Magyarország–Szerbia (B-csoport) 10:30  
Röplabda  Férfi röplabda Ausztrália–Lengyelország (A-csoport) 10:30  
Kajak-kenu  Férfi C-1 1000   előfutam 10:54 Vajda Attila
Asztalitenisz  Női csapat  elődöntő 11:00  
Atlétika  Férfi diszkoszvetés  selejtező 11:00 Kővágó Zoltán
Vízilabda  Férfi vízilabda Kazahsztán–Horvátország (A-csoport) 11:00  
Atlétika  Női 100 gát  előfutam 11:05  
Kajak-kenu  Férfi K-2 1000  előfutam 11:18 Dombi Rudolf, Kökény Roland
Kajak-kenu  Női K-4 500  előfutam 11:39 Fazekas-Zur Krisztina, Kovács Katalin, Kozák Danuta, Szabó Gabriella
Atlétika  Női súlylökés  selejtező 11:45 Márton Anita
Gyeplabda  Női gyeplabda Egyesült Államok–Dél-Afrika (B-csoport) 11:45  
Atlétika  Férfi 800 méter  előfutam 11:50 Kazi Tamás
Kajak-kenu  Férfi K-1 1000   elődöntő 11:58  
Kajak-kenu  Férfi C-1 1000   elődöntő 12:14  
Kézilabda  Férfi kézilabda Argentína–Tunézia (A-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Tunézia–Litvánia (A-csoport) 12:15  
Vízilabda  Férfi vízilabda Spanyolország–Olaszország (A-csoport) 12:20  
Kajak-kenu  Férfi K-2 1000  elődöntő 12:30  
Röplabda  Férfi röplabda Oroszország–Szerbia (B-csoport) 12:30  
Atlétika  Női 1500 méter  előfutam 12:45  
Kajak-kenu  Női K-4 500  elődöntő 12:51  
Vitorlázás  Férfi 470-es 7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi 49-es 14. és 15. futam 13:00  
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  1. forduló 14:00  
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  1. forduló 14:00  
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  1. forduló 14:00 Deák Bárdos Mihály
Vitorlázás  Női laser  döntő 14:00
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  elődöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  elődöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  elődöntő 14:30  
Ökölvívás  Női 51 kg   negyeddöntő 14:30  
Gyeplabda  Női gyeplabda Japán–Kína (A-csoport) 14:45  
Sportlövészet Férfi kisöbű puska, összetett  döntő 14:45
Lovaglás  Díjugratás csapat  döntő, 2. forduló 15:00  
Lovaglás  Díjugratás egyéni selejtező, 2. forduló 15:00  
Torna  Férfi gyűrű  döntő 15:00
Vitorlázás  Férfi laser  döntő 15:00
Vízilabda  Férfi vízilabda Görögország–Ausztrália (A-csoport) 15:10  
Asztalitenisz  Férfi csapat  elődöntő 15:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Dánia–Dél-Korea (B-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Franciaország–Nigéria (A-csoport) 15:30  
Ökölvívás  Női 60 kg   negyeddöntő 15:30  
Sportlövészet Férfi trap selejtező 15:30  
Röplabda  Férfi röplabda Olaszország–Bulgária (A-csoport) 15:45  
Torna  Női felemás korlát  döntő 15:50
Szinkronúszás  Páros  szabadgyakorlat 16:00  
Ökölvívás  Női 75 kg  negyeddöntő 16:30  
Súlyemelés  Férfi 105 kg  B-csoport 16:30  
Vízilabda  Férfi vízilabda Románia–Szerbia (B-csoport) 16:30  
Torna  Férfi ugrás  döntő 16:41
Gyeplabda  Női gyeplabda Korea-Belgium (A-csoport) 17:00  
Kerékpár  Férfi sprint elődöntő 17:00  
Sportlövészet  Férfi trap  döntő 17:00
Kerékpár  Női omnium repülő kör 17:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Izland–Nagy Britannia (A-csoport) 17:15  
Kerékpár  Női sprint negyeddöntő 17:45  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Nagy Britannia–Kína (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Férfi röplabda Nagy Britannia–Argentína (A-csoport) 17:45  
Labdarúgás  Női labdarúgás elődöntő (Wembley) 18:00  
Kerékpár  Női omnium 20 km-es pontverseny 18:05  
Vízilabda  Férfi vízilabda Nagy Britannia–Montenegró (B-csoport) 18:20  
Kerékpár  Férfi sprint döntő 18:40
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda negyeddöntő 19:00  
Kerékpár  Női omnium negyeddöntő 19:20  
Birkózás  Férfi kf. 60 kg  döntő 19:25
Birkózás  Férfi kf. 84 kg  döntő 19:25
Birkózás  Férfi kf. 120 kg  döntő 19:25
Kerékpár  Női sprint az 5.-8. helyért 19:40  
Asztalitenisz  Férfi csapat  elődöntő 20:00  
Atlétika  Női rúdugrás  döntő 20:00
Gyeplabda  Női gyeplabda Nagy Britannia–Hollandia (A-csoport) 20:00  
Műugrás  Férfi 3 méter  selejtező 20:00  
Súlyemelés  Férfi 105 kg  döntő 20:00
Atlétika  Női súlylökés  döntő 20:15
Atlétika  Női 200 méter  előfutam 20:20  
Kézilabda  Férfi kézilabda Spanyolország–Horvátország (B-csoport) 20:30  
Vízilabda  Férfi vízilabda Magyarország–Egyesült Államok (B-csoport) 20:40  
Labdarúgás  Női labdarúgás elődöntő (Manchester) 20:45  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Spanyolország–Brazília (A-csoport) 21:00  
Röplabda  Férfi röplabda Egyesült Államok–Tunézia (B-csoport) 21:00  
Atlétika  Női 400 gát  elődöntő 21:15  
Ökölvívás  Férfi 60 kg   negyeddöntő 21:30  
Atlétika  Férfi 400 gát  döntő 21:45
Atlétika  Női 3000 akadály  döntő 22:05
Gyeplabda  Női gyeplabda Argentína–Ausztrália (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Franciaország–Svédország (A-csoport) 22:15  
Atlétika  Férfi 400 méter  döntő 22:30
Ökölvívás  Férfi 75 kg   negyeddöntő 22:30  
Röplabda  Férfi röplabda Brazília–Németország (B-csoport) 23:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda negyeddöntő 23:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Argentína–Egyesült Államok (B-csoport) 23:15  
Ökölvívás  Férfi +91 kg  negyeddöntő 23:30  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.