Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:38 Frissítve: 2015.03.22 02:28

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 3.

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 3-I PROGRAM (Péntek)
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Ausztrália–Argentína (A-csoport) 9:30  
Íjászat Férfi egyéni nyolcaddöntő 10:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Angola–Horvátország (A-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Férfi sportpuska selejtező 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda nyolcaddöntő 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda nyolcaddöntő 10:00  
Tollaslabda  Női egyes elődöntő 10:00  
Tollaslabda  Vegyes páros  a 3. helyért 10:00  
Cselgáncs  Női +78 kg 1. forduló 10:30  
Cselgáncs Férfi +100 kg 1. forduló 10:30  
Cselgáncs Női +78 kg 2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi +100 kg 2. forduló 10:30  
Cselgáncs Női +78 kg nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs Férfi +100 kg nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs Női +78 kg negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs Férfi +100 kg negyeddöntő 10:30  
Evezés Férfi egypárevezős E-döntő 10:30
Kézilabda  Női kézilabda Angola–Nagy Britannia (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Női röplabda Brazília–Kína (B-csoport) 10:30  
Evezés Férfi egypárevezős D-döntő 10:40
Evezés Férfi egypárevezős C-döntő 10:50
Asztalitenisz  Női csapat 1. forduló 11:00  
Atlétika  Férfi súlylökés selejtező 11:00 Kürthy Lajos
Evezés  Férfi négypárevezős  B-döntő 11:00
Súlyemelés  Férfi 85 kg  B-csoport 11:00  
Úszás  Női 50 gyors előfutamok 11:00 Dara Eszter
Atlétika Hétpróba 100 m gát 11:05 Farkas Györgyi
Evezés  Férfi kormányos nélküli kettes  B-döntő 11:10
Evezés Női kétpárevezős B-döntő 11:20
Úszás  Férfi 1500 gyors előfutamok 11:23 Gyurta Gergely, Kis Gergő
Atlétika Női hármasugrás selejtező 11:25  
Evezés Férfi egypárevezős B-döntő 11:30
Sportlövészet  Férfi gyorstüzelő pisztoly selejtező 11:30  
Vívás Férfi kardcsapat nyolcaddöntő 11:30  
Atlétika  Női 100 méter  előfutam 11:40  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Hollandia–Új-Zéland (B-csoport) 11:45  
Lovaglás  Díjlovaglás csapat 2. nap 12:00  
Lovaglás  Díjlovaglás egyéni 2. nap 12:00  
Atlétika  Férfi 400 gát előfutam 12:15  
Atlétika  Hétpróba magasugrás 12:15 Farkas Györgyi
Kézilabda  Női kézilabda Dél-Korea–Franciaország (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Női kosárlabda Oroszország–Ausztrália (B-csoport) 12:15  
Atlétika  Férfi kalapácsvetés  selejtező 12:20 Pars Krisztián
Evezés  Férfi négypárevezős A-döntő 12:30
Röplabda  Női röplabda Japán–Oroszország (A-csoport) 12:30  
Vívás Férfi kardcsapat negyeddöntő 12:30  
Evezés  Férfi kormányos nélküli kettes  A-döntő 12:50
Úszás  Női 4x100 vegyes váltó  előfutamok 12:50 Magyarország
Atlétika  Női 400 méter előfutam 13:00  
Labdarúgás  Női labdarúgás negyeddöntő (Manchester) 13:00  
Sportlövészet  Férfi sportpuska döntő 13:00
Tenisz Férfi egyes elődöntő 13:00  
Tenisz Női egyes elődöntő 13:00  
Tenisz Vegyes páros elődöntő 13:00  
Vitorlázás Férfi finn dingi 9. és 10. futam 13:00  
Vitorlázás Férfi laser  7. és 8. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás Férfi 470-es  7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás Férfi csillaghajó 9. és 10. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi 49-es 9., 10. és 11. futam 13:00  
Vitorlázás  Női 470-es  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Női laser  7. és 8. futam 13:00  
Úszás  Férfi 4x100 vegyes váltó  előfutamok 13:04 Magyarország
Evezés Női kétpárevezős A-döntő 13:10
Evezés Férfi egypárevezős A-döntő 13:30
Súlyemelés  Női 75 kg  B-csoport 13:30  
Vívás  Férfi kardcsapat elődöntő 13:30  
Atlétika  Férfi 3000 akadály  előfutam 14:00  
Ökölvívás  Férfi 52 kg nyolcaddöntő 14:30  
Tollaslabda  Vegyes páros döntő 14:30
Tollaslabda  Férfi egyes elődöntő 14:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Németország–Belgium (B-csoport) 14:45  
Cselgáncs Női +78 kg elődöntő 15:00  
Cselgáncs Férfi +100 kg elődöntő 15:00  
Cselgáncs Női +78 kg vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs Férfi +100 kg vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Gumiasztal  Férfi gumiasztal selejtező 15:00  
Íjászat Férfi egyéni negyeddöntő 15:00  
Vízilabda  Női vízilabda Spanyolország–Magyarország (A-csoport) 15:10  
Asztalitenisz  Női csapat  1. forduló 15:30  
Kézilabda  Női kézilabda Horvátország–Montenegró (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Brazília–Kanada (B-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás negyeddöntő (Wembley) 15:30  
Műugrás  Női 3 méter  elődöntő 15:30 Barta Nóra, Gondos Flóra
Ökölvívás  Férfi 69 kg nyolcaddöntő 15:30  
Sportlövészet  Férfi gyorstüzelő pisztoly döntő 15:30
Vívás  Férfi kardcsapat a 7. helyért 15:30  
Vívás Férfi kardcsapat az 5. helyért 15:30  
Röplabda  Női röplabda Törökország–Dél-Korea (B-csoport) 15:45  
Íjászat Férfi egyéni elődöntő 15:52  
Íjászat Férfi egyéni a 3. helyért 16:21  
Súlyemelés
Női 75 kg  döntő 16:30
Vízilabda  Női vízilabda Oroszország–Ausztrália (B-csoport) 16:30  
Gumiasztal
Férfi gumiasztal döntő 16:35
Íjászat Férfi egyéni döntő 16:37
Cselgáncs  Férfi +100 kg döntő 17:00
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Nagy Britannia–Pakisztán (A-csoport) 17:00  
Kerékpár Női keirin 1. forduló 17:00  
Cselgáncs Női +78 kg döntő 17:10
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny 1. forduló 17:15  
Kézilabda  Női kézilabda Oroszország–Brazília (A-csoport) 17:15  
Kerékpár Női keirin vigaszág 17:45  
Kosárlabda  Női kosárlabda Törökország–Kína (A-csoport) 17:45  
Röplabda  Női röplabda Nagy Britannia–Dominikai Köztársaság (A-csoport) 17:45  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny selejtező 18:00  
Labdarúgás  Női labdarúgás negyeddöntő (Newcastle) 18:00  
Kerékpár Női keirin 2. forduló 18:45  
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny a 7. helyért 18:55  
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny az 5. helyért 18:55  
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny a 3. helyért 18:55  
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny döntő 18:55
Vívás Férfi kardcsapat a 3. helyért 19:00  
Vízilabda  Női vízilabda Nagy Britannia–Olaszország (B-csoport) 19:20  
Kerékpár Női keirin a 7.-12. helyért 19:35  
Kerékpár Női keirin döntő 19:40
Vívás Férfi kardcsapat döntő 19:45
Asztalitenisz  Férfi csapat 1. forduló 20:00  
Atlétika  Hétpróba súlylökés 20:00 Farkas Györgyi
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Dél-Afrika–Spanyolország (A-csoport) 20:00  
Súlyemelés Férfi 85 kg  döntő 20:00
Atlétika  Női 100 méter középfutam 20:05  
Atlétika  Női diszkoszvetés selejtező 20:10  
Kézilabda  Női kézilabda Spanyolország–Svédország (B-csoport) 20:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás negyeddöntő (Cardiff) 20:30  
Úszás  Női 200 hát döntő 20:30
Úszás  Férfi 100 pillangó döntő 20:38
Vízilabda  Női vízilabda Kína–Egyesült Államok (A-csoport) 20:40  
Úszás  Női 800 gyors döntő 20:45
Atlétika Férfi távolugrás selejtező 20:50  
Kosárlabda  Női kosárlabda Franciaország–Nagy Britannia (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Női röplabda Egyesült Államok–Szerbia (B-csoport) 21:00  
Atlétika  Férfi 1500 méter előfutam 21:05  
Úszás  Férfi 50 gyors döntő 21:09
Úszás  Női 50 gyors elődöntő 21:25  
Atlétika  Férfi súlylökés döntő 21:30
Ökölvívás  Férfi 52 kg nyolcaddöntő 21:30  
Atlétika  Hétpróba 200 méter 21:45 Farkas Györgyi
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Belgium–Dél-Korea (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Női kézilabda Dánia–Norvégia (B-csoport) 22:15  
Atlétika  Női 10000 méter döntő 22:25
Ökölvívás  Férfi 69 kg nyolcaddöntő 22:30  
Röplabda  Női röplabda Algéria–Olaszország (A-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Csehország–Egyesül Államok (A-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.