London 2012: Gór-Nagy súlyos sérülése, 17 fősre szűkült Kemény kerete

2012.06.15. 18:31
Címkék
Tizenhétre csökkent a londoni olimpiára készülő magyar férfi vízilabda-válogatott kerete, miután Gór-Nagy Miklós súlyos vállsérülést szenvedett, műtét és várhatóan három hónapos lábadozás vár rá – számolt be róla a vlv.hu.

A ZF-Eger védőjének válla csütörtökön „roppant meg″, a junior válogatott elleni kétkapuzás során.

„Bekkelés közben, olyan szituációban sérültem meg, ami meccsenként harmincszor, egy szezonban pedig vagy ezerötszázszor fordul elő. Rögtön éreztem, hogy elég instabil lett a bal vállam, de még játszottam egy-két percet – dobtam is egy gólt, mert egyszerűbb volt, mint visszaúszni. Ezután cserét kértem. Tóni bácsi megvizsgált a parton, érdekes módon akkor még tudtam erőt kifejteni minden irányban, de játszani már nem mentem vissza. Ma voltam MR-vizsgálaton, ahol megállapították, hogy leszakadt a labrum elülső része. Műtétre van szükség, valószínűleg csavarokat kapok, és körülbelül három hónap múlva fogok tudni újra játszani, várhatóan a bajnokság startjára leszek újra bevethető" – mondta Gór-Nagy Miklós a vlv.hu-nak.

„Miklós nagyon rendesen dolgozott és láthatóan folyamatosan javuló formát mutatott. Jól játszott tegnap is, a juniorok elleni edzőmeccsen, sok szép szerelés mellett bátor akciói voltak támadásban, nagyon sajnálom a kiesését" – kommentált Kemény Dénes szövetségi kapitány.
Legfrissebb hírek

Portugál szupertehetséggel erősített a Roma – hivatalos

Olasz labdarúgás
2 perce

Top 10: Halász Bence csúcstámadása, új dimenziókban a magyar váltók, mesternégyes

Atlétika
46 perce

Már a héten aláírhat Tóth Balázs a BL-főtábláért hajtó Celtichez

Légiósok
49 perce

A Monaco bejelentette Paul Pogba távozását – hivatalos

Francia labdarúgás
52 perce

Szuzuki mellett Madridból igazolt az Aston Villa – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

KOSÁRLABDA VB-SELEJTEZŐ NYEREMÉNYJÁTÉK JÁTÉKSZABÁLYZATA 

Kosárlabda
1 órája

Sajtóhír: a „magyarok réme” BL-indulóhoz igazolhat, amivel Kovács Bendegúz léphetne előrébb

Minden más foci
1 órája

Külföldre igazolt a DVTK egyik legnagyobb tehetsége – hivatalos

Labdarúgó NB II
1 órája