Videó: Szoboszlai bombagólt lőtt, Kádárék rangadót nyertek

2018.08.03. 21:30
Kádár Tamás csapata, a Dinamo Kijev hazai pályán 1–0-ra megverte legfőbb ellenlábasát, a Sahtar Donecket az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában. A magyar válogatott középhátvéd végigjátszotta a mérkőzést. A győztes gólt a 65. percben Benjamin Verbic fejelte.

A Dinamo Kijev ebben a szezonban már másodszor – sorozatban harmadszor – győzte le a Sahtart, hiszen az ukrán Szuperkupáért kiírt meccs is a fővárosiak sikerét hozta (1–0).

VERBIC GYŐZTES GÓLJA

Az osztrák másodosztályban Szoboszlai Dominik bombagóllal járult hozzá az FC Liefering 4–0-s győzelméhez a Vorwarts Steyr ellen. A magyar középpályás a hazaiak első gólját lőtte a 33. percben.

AUSZTRIA, 1. LIGA
2. FORDULÓ

FC Liefering–Vorwärts Steyr 4–0
Liefering: Szoboszlai Dominik végigjátszotta a mérkőzést, és a 33. percben gólt szerzett.