Videó: elegáns emelés, Gyurcsó ismét betalált új klubjában

2018.02.03. 08:36
A Hajduk Split által kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Trencín (Trencsén) elleni dupla után ismét eredményes volt új csapatában: ezúttal a bosnyák első osztályú GOSK Gabela elleni találkozón, a 89. percben talált be egy szép mozdulattal – a magyar játékost nyolc perccel korábban cserélte be edzője.

A győzelemhez azonban ez sem volt elég, 2–1-re a bosnyák gárda diadalmaskodott. A találkozón egy szokatlan eseménynek is szemtanúja lehetett a magyar futballista, Gabelában ugyanis egy igencsak megviselt Volkswagen Golf húzta a fűhengert.

A Pogon Szczecintől érkező futballistának ez volt a harmadik mérkőzése új klubjában, korábban a Trencín és a Lech Poznan elleni meccsen (1–0) is pályára lépett.