MLS: Nikolicsékat az első körben kiütötték a rájátszásból

2017.10.26. 06:55
A Chicago Fire 4–0-ra kikapott a New York Red Bullstól (Fotó: facebook.com/chicagofire)
A Chicago Fire az első körben kiesett a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásából, miután 4–0-ra kikapott a New York Red Bullstól a Keleti Főcsoportban.

Nikolics Nemanja ott volt a kezdőben a Fire-ben, amely harmadik helyezettként jutott be a rájátszásba, ám kikapott a hatodik helyezettként kvalifikáló New York Red Bullstól.

A vendég Nem York-i együttes Bradley Wright-Phillips révén már a 7. percben vezetést szerzett, majd négy perccel később Sacha Kljestan növelte kettőre az előnyt.

A második félidő sem alakult jobban Nikolicsék számára, a hazaiak kitámadtak, aminek a vége az lett, hogy a 70. percben a Red Bulls egy kontra végén ismét eredményes volt (0–3).

A kegyelemdöfést Gonzalo Verón adta meg a 87. percben, ezzel a Chicago Fire 4–0-ra kikapott a New York Red Bullstól a rájátszás első körében, s búcsúzni kényszerült.

Az idei kiírásban gólkirály Nikolics végigjátszotta a mérkőzést.