Lengyelország: Mervó Bencét a hónap játékosának jelölték

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.05.04. 18:56
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) minden hónapban megválasztják a hónap legjobban teljesítő játékosát. Az áprilisi tíz jelölt között ott van Mervó Bence, a Slask Wroclaw támadója is.

Mervó Bence a télen került kölcsönbe a svájci Siontól a lengyel csapathoz, amelynek színeiben eddig hét bajnoki mérkőzésen négy gólt szerzett és egy gólpasszt jegyzett.

A 21 éves játékos kiváló formában van, amit az is mutat, hogy a liga beválogatta április tíz legjobbja közé. Arról, hogy ki végez az első helyen, szavazás dönt.

Mervó Bencére ide kattintva tudnak szavazni!

 

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

A lengyel foci fekete napja? Szürreális „meccset” rendeztek

Minden más foci
2026.03.07. 20:00

Videó: Szabó Levente megszerezte első gólját lengyel csapatában

Légiósok
2026.02.06. 20:19

Szalai Attila vesztes bajnokin mutatkozott be az új csapatában

Légiósok
2026.02.01. 14:58
Ezek is érdekelhetik