Légiósok: Tamás Márkék ikszeltek, Korhuték kikaptak

H. K.H. K.
2020.06.28. 20:19
Tamás Márk csapata, a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) szereplő Slask Wroclaw 2–2-es döntetlent játszott a Lech Poznannal a rájátszásban.

Korhut Mihály végig a pályán volt az Arisz PAOK elleni találkozóján, együttese azonban 2–0-ra alulmaradt. Tamás Márk ezúttal is végigjátszotta a Slask Wroclaw meccsét, csapata pedig nagy hajrá után mentett pontot.Korhut Mihály végig a pályán volt az Arisz PAOK elleni találkozóján, együttese azonban 2–0-ra alulmaradt. Tamás Márk ezúttal is végigjátszotta a Slask Wroclaw meccsét, csapata pedig nagy hajrá után mentett pontot.

Bukta Csaba a Liefering szombati, Kapfenberg elleni bajnokiján a hetvenedik percig a pályán volt, ez idő alatt kiosztott egy gólpasszt – csapata 3–2-re győzött.

GÖRÖGORSZÁG, RÁJÁTSZÁS
Arisz–PAOK 0–2
Arisz: Korhut Mihály végigjátszotta a találkozót.

Az állás: 1. Olympiakosz 75 pont (60–10) 29 mérkőzés, 2. PAOK 59 (55–25) 30, 3. AEK Athén 56 (47–25) 29

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
RÁJÁTSZÁS

Slask Wroclaw–Lech Poznan 2–2
Slask Wroclaw: Tamás Márk végigjátszotta a mérkőzést.

Az állás: 1. Legia Warszawa 65 pont (66–31) 33 mérkőzés, 2. Lech Poznan 54 (59–31) 33, 3. Piast Gliwice 54 (37–30) 33

SVÁJC, SZUPERLIGA
26. FORDULÓ

Zürich–Lugano 1–0
Lugano: Kecskés Ákos végigjátszotta a meccset, Holender Filip a 78. percben állt be.

Az állás: 1. Young Boys 51 pont (55–34) 26 mérkőzés, 2. St. Gallen 51 (56–38) 26, 3. Basel 46 (53–27) 26