nemzetisport.hu 2017.07.12 11:57 Frissítve: 2017.07.12 12:36

Légiósok: Sallói gólt szerzett, elődöntős a Sporting KC

Hosszabbításban aratott 3–0-s győzelmet a Sporting Kansas City labdarúgócsapata az FC Dallas ellen a US Open Cup negyeddöntőjében. A hazaiaknál Sallói Dániel a 85. percben lépett pályára, és a 118. percben ő szerezte csapata harmadik gólját.

salloi629
Sallói Dániel szerezte a Sporting harmadik gólját

A mérkőzés a rendes játékidőben gól nélküli döntetlennel zárult, de a hosszabbítás első félidejében két játékos is piros lapot kapott a vendégeknél. A kansasi együttes az utolsó negyedórában kihasználta a kettős emberelőnyt, és magabiztosan nyert.

Az augusztus 8-án vagy 9-én rendezendő elődöntőben a San Jose Earthquakes lesz az ellenfél.

LAMAR HUNT US OPEN CUP, NEGYEDDÖNTŐ
Sporting KC–FC Dallas 3–0
(Blessing 105+3., 105+8., Sallói D. 118.)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.18 10:15:58

Légiósok CSILLAG PÉTER

Hetven mérkőzésen egy gólt sem szerzett klubjaiban és a válogatottban – új idők jöhetnek.

2017.07.17 18:01:09

Légiósok SINKOVICS GÁBOR

A futballmenedzser sírt az 1966-os vb-kiesés miatt, az 1986-os 6–0 pedig teljesen sokkolta.

2017.07.08 09:23:52

Légiósok PIETSCH TIBOR

„Még nem beszéltem erről, de a szurkolók szeretete miatt is választottam a magyar válogatottat.”

2017.07.08 00:45:13

Légiósok SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Megtelik a stadion, mert az ellenfél a Real Madrid lesz.

2017.07.07 09:04:57

Légiósok KAMLER JÁNOS

A Hoffenheimmel szerződést hosszabbító támadó iránt voltak érdeklődők, de ő maradni akart.