Légiósok: Priskin és Futács is tizenegyest hibázott – videó

2016.12.04. 17:19
A szlovák élvonalbeli bajnokság 18. fordulójában a Slovan Bratislava odahaza 1–0-ra kikapott a Trnavától úgy, hogy Priskin Tamás a 33. percben tizenegyest rontott egygólos hátrányban.

Futács Márkó végig a pályán volt a Hajduk Splitben, amely 2–1-re kikapott a Belupo otthonában a horvát első osztályban. A magyar csatár a 89. percben a kapufát találta el tizenegyesből.

Vécsei Bálint csereként a 60. percben állt be a svájci élvonalbeli Luganóba, amely hazai környezetben az ugyancsak a kiesés elől menekülő Thunnal 1–1-re végzett. A vendégek a 90. percben kerültek előnybe, de a Lugano a 95. percben pontot mentett. Vécsei együttese október 22. óta először szerzett pontot a bajnokságban, ám ezzel együtt kilenc bajnoki meccs óta nyeretlen.

Az olasz harmadosztályban Bajner Bálint (Modena) a 90. percben állt be a Sambenedettese elleni 1–1 során, míg Forgács Dávid (Ancona) végigjátszotta a FeralpiSalo elleni gól nélküli döntetlent.

PRISKIN TAMÁS KIHAGYOTT BÜNTETŐJÉT IDE KATTINTVA, 0:41-NÉL NÉZHETI MEG!