Légiósok: Premier League-klub vitte volna Megyerit

2013.01.29. 06:47
Hrutka János, a görög Olympiakoszban szereplő Megyeri Balázs menedzsere elmondta, a mostani átigazolási szezonban is volt olyan Premier League-klub, amely érdeklődött a magyar kapus iránt. Az Everton konkrét ajánlatot is tett – igaz, még a nyáron.

„Az Everton, a Schalke és a spanyol klubok érdeklődését is megerősíthetem. Az Everton a nyáron ajánlatot is tett, anyagilag felettébb előnyöset, ám Balázs Athénban maradt, mert jobbnak gondoltuk a görög folytatást, és az Olympiakosz is ragaszkodott hozzá. Angliában mindent elölről kellett volna kezdenie" – mondta a Nemzeti Sportnak Hrutka János FIFA-licences menedzser.

„Az ősszel a Bajnokok Ligájában és Görög Kupa-mérkőzéseken jutott szóhoz, ami mennyiségi szempontból visszaesést jelentett. A Premier League-ből most is volt érdeklődés, ám Balázs szempontjából szerencsésen alakultak a körülmények az Olympiakosznál. A következő héten a jövőjét illetően fontos esemény következik, válogatott mérkőzés, amely minden téren növelheti az ázsióját."

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda Euroliga: az Olympiakosz nyerte meg a görög rangadót

Kosárlabda
2026.03.06. 23:04

NS-infó: a Paks játékosa nyáron csatlakozhat az MTK-hoz

Labdarúgó NB I
2026.02.28. 16:40

ZTE: kivásárolták szerződéséből az argentin középpályást

Labdarúgó NB I
2026.02.28. 08:02

NB II: a Vasas és a Videoton távozója is Soroksáron folytatja

Labdarúgó NB II
2026.02.26. 10:32

NS-infó: a BL-ben gólt lőtt a Liverpoolnak – Debrecenbe érkezik orvosi vizsgálatra

Labdarúgó NB I
2026.02.26. 08:31

Rutinos szélsőt igazolt az NB II-es Csákvár

Labdarúgó NB II
2026.02.25. 22:31

A Nyíregyháza új szerzeményei szerezték a legtöbb gólt – a ferencvárosiakat is megelőzve

Labdarúgó NB I
2026.02.25. 16:47

ZTE: Borgest hamarosan bejelentik, klubrekordért távozhat

Labdarúgó NB I
2026.02.25. 12:49
Ezek is érdekelhetik