Légiósok: Nagy Dominik szép lefordulás után talált be – videó!

2017.05.14. 19:53
Úton Nagy Dominik gólja (Fotó: Twitter/Legia.Net)
Továbbra is nagyszerű formának örvend Nagy Dominik, a Legia Warszawa magyar középpályása. A fiatal futballista ezúttal a Nieciecza kapuját vette be.

Összefoglaló (Nagy gólja 3:00-nál)

Nagy Dominik április 22-én került be először a Legia kezdőjébe, azóta négy mérkőzésen háromszor volt eredményes, emellett pedig kiváló játékkal örvendeztette meg a szurkolókat. A magyar légiós ezúttal 60 perc játéklehetőséget kapott, az 52. percben ő szerezte az együttes harmadik találatát.

Gyurcsó Ádám végigjátszotta a Pogon Szczecin Lech Poznan elleni meccsét, de ő sem tudott együttesén segíteni, 2–0-s vereséget szenvedtek.

LENGYELORSZÁG, EKSTRAKLASA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ

Lech Poznan–Pogon Szczecin 2–0
Lechia Gdansk–Korona Kielce 0–0
Legia Warszawa–Nieciecza 6–0
Az állás: 1. Lech Poznan 37 pont (58–24), 2. Jagiellonia Bialystok 37 pont (60–32), 3. Legia Warszawa 36 (67–31), ...7. Pogon Szczecin 21

Dániában Kalmár Zsolt 81 percet kapott a már bajnok Köbenhavn otthonában szereplő Bröndbyben, amely 1–0-ra kikapott.