nemzetisport.hu 2018.03.12 21:22 Frissítve: 2018.03.12 22:51

Légiósok: Köteles három gólt kapott első meccsén, mégis örülhetett

Győztes meccsen mutatkozott be új csapatában Köteles László. A magyar kapus, aki egy hete szerződött a dán labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Köbenhavnhoz, három gólt is kapott otthon a sereghajtó Helsingörtől, de csapata négyszer volt eredményes, így győzött.

A Köbenhavn 1–0-ra és 3–1-re is vezetett, de a Helsingör mind a kétszer behozta hátrányát. Végül 3–3 után a 92. percben született meg a győztes hazai találat Federico Santander révén.

A 25. forduló után a Köbenhavn a 4. helyen áll, hátránya kilenc pont a 3. helyezett Nordsjaelland mögött, de előnye hat pont a közvetlenül mögötte álló Aalborg előtt.

Az ír labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Dundalk 0–0-s döntetlent játszott idegenben a St. Patricks együttesével. Adorján Krisztián a 71. percben állt be a vendégeknél.

Köteles első kapott gólja:

2018.12.14 12:15:03

Légiósok nemzetisport.hu

Bogdán Ádám a Celtic ellen védhet • Windecker József a PAOK ellen mutatkozhat be.

2018.12.04 23:46:15

Légiósok BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Örülnék, ha Dzsudzsák Balázs egyszer, akár pályafutása végeztével őszintén beszélne döntéseinek miértjéről, az előtte kinyíló vagy éppen bezáruló kapukról, mert ha valamit hiányolok még pályafutásával kapcsolatban, az az, hogy sohasem derült ki, mit miért választott.