nemzetisport.hu 2018.03.12 21:22 Frissítve: 2018.03.12 22:51

Légiósok: Köteles három gólt kapott első meccsén, mégis örülhetett

Győztes meccsen mutatkozott be új csapatában Köteles László. A magyar kapus, aki egy hete szerződött a dán labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Köbenhavnhoz, három gólt is kapott otthon a sereghajtó Helsingörtől, de csapata négyszer volt eredményes, így győzött.

A Köbenhavn 1–0-ra és 3–1-re is vezetett, de a Helsingör mind a kétszer behozta hátrányát. Végül 3–3 után a 92. percben született meg a győztes hazai találat Federico Santander révén.

A 25. forduló után a Köbenhavn a 4. helyen áll, hátránya kilenc pont a 3. helyezett Nordsjaelland mögött, de előnye hat pont a közvetlenül mögötte álló Aalborg előtt.

Az ír labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Dundalk 0–0-s döntetlent játszott idegenben a St. Patricks együttesével. Adorján Krisztián a 71. percben állt be a vendégeknél.

Köteles első kapott gólja:

2019.04.22 15:59:02

Légiósok NAGY ZSOLT, TUMBÁSZ HÉDI

Kétszeres BL-győztes labdarúgó, aki két éve a legrangosabb európai sorozat gólkirályi címét is megszerezte. Íme, a somogyvári Farkaslány.

2019.04.17 22:35:43

Légiósok P. K.

Menedzsere szerint a DAC is partner abban, hogy a középpályás a fejlődése érdekében erősebb bajnokságba tudjon szerződni.

2019.04.11 23:08:08

Légiósok CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Miközben nem kicsit vicces az egész, hiszen a romániai kluboknak igen szigorú pénzügyi vizsgálaton kell átmenniük, ha a következő idényre is meg akarják szerezni a bajnoki részvételre jogosító licencet. Persze ez csak a látszat, a békaemberekre folyamatosan oda kell figyelni.