Légiósok: Futács Márkó gólt szerzett, hengerelt a Hajduk

2017.02.24. 19:56
Futács Márkó adta meg a kegyelemdöfést az ellenfélnek, csapata, a Hajduk Split 4–0-ra verte meg az Istrát a horvát labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

22. FORDULÓ

Hajduk Split (3.)–Istra 1961 (6.) 4–0Futács Márkó a kezdőcsapat tagjaként végigjátszotta a mérkőzést, és a 91. percben, egy szögletet követően ő fejelte a splitiek negyedik gólját. Futács nyolc bajnoki találattal vezeti a házi góllövőlistát.
22. FORDULÓ

Hajduk Split (3.)–Istra 1961 (6.) 4–0

Futács gólja

LENGYELORSZÁG. Gyurcsó Ádám végig a pályán volt a Pogon Szczecinben, amely péntek este hazai pályán 3–0-ra kikapott a Lech Poznantól.