Légiósok: Eppel és Novothny betalált – utóbbi győzelemnek is örülhetett

2019.05.01. 18:33
Megszerezte első bajnoki gólját Dél-Koreában Novothny Soma. Az Újpestről kölcsönadott támadó a Szöul E-Land FC ellen talált be, csapata, a Puszan IPark 4–1-re győzött a K League 2. 9. fordulójában. Eppel Márton a kazah Kajrat Almati színeiben talált a kapuba, lövése után a labda a keresztléc érintésével vágódott a gólvonal mögé; csapata viszont kikapott, a Kajszar a második félidőben fordított és nyert 2–1-re.
Eppel Márton gólja

Dzsudzsák Balázs gólpasszal járult hozzá az al-Ittihad Kalba pontszerzéséhez az al-Ain otthonában.

ARAB EMÍRSÉGEK, UAE LEAGUE
23. FORDULÓ
al-Ain–al-Ittihad Kalba 2–2
al-Ittihad Kalba: Dzsudzsák Balázs a 2. percben Giovanni Sio gólját készítette elő és végigjátszotta a mérkőzést.

AUSZTRIA, OSZTRÁK KUPA
DÖNTŐ
Red Bull Salzburg–Rapid Wien 2–0
Salzburg: Szoboszlai Dominik csereként a 72. percben lépett pályára; Rapid Wien: Szántó Tamás nem került be a keretbe.

DÉL-KOREA, K LEAGUE 2
9. FORDULÓ
Puszan IPark FC–Szöul E-Land FC 4–1
Puszan IPark FC: Novothny Soma végigjátszotta a találkozót és a 82. percben ő szerezte csapata negyedik találatát.

KAZAHSZTÁN, PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ

Kajszar–Kajrat Almati 2–1
Kajrat Almati: Eppel Márton végigjátszotta a mérkőzést, a 20. percben szerzett vezetést együttesének. Irtis Pavlodar–Zsetiszu 0–3
Irtis Pavlodar: Hidi Patrik végigjátszotta a mérkőzést.