Légiósok: Dzsudzsák Balázs nem kegyelmezett – videó

2017.11.18. 15:32
Dzsudzsák Balázs gólt szerzett az al-Vahdában az Emirates Club ellen az Arab Emírségek labdarúgó-bajnokságában.

A vendég al-Vahda 2–1-re vezetett, amikor a meccset végigjátszó magyar játékos közelről a kapuba bombázott. A vége 4–1 lett Dzsudzsákéknak.Dzsudzsákéknak.

Kádár Tamás végigjátszotta a Dinamo Kijev szombati ukrán bajnokiját, a Dinamo 2–0-ra győzött a Zirka Kropivnickij vendégeként.

A Greuther Fürth a sérült Megyeri Balázs nélkül 1–1-es döntetlenre végzett Bochumban a német Bundesliga 2.-ben. Pintér Ádám kezdőként 79 percet kapott a Fürthben.

Feczesin Róbert 78 percig volt a pályán kezdőként a Csonnam Dragonsban, amely 1–0-ra kikapott a Tegutól a dél-koreai élvonalban. Az utolsó 15 fordulóban egyetlen győzelmet sem arató Feczesinék a 4. helyen végeztek az alsóházban, ezzel éppen bennmaradtak.

A DAC gól nélküli döntetlenre végzett az MSK Zilina elleni idegenbeli rangadón, a dunaszerdahelyiek maradtak a másodikok, a zsolnaiak a harmadikok a szlovák tabellán. A vendégeknél Kalmár Zsolt az eltiltását töltötte, Vida Kristopher végigjátszotta a találkozót, míg Mervó Bence a kispadon kezdett, őt a 63. percben becserélték.

Vécsei Bálint együttese, a Lugano 2–0-ra nyert St. Gallenben, a magyar légiós a 79. percben állt be. A luganóiak négy forduló óta veretlenek a svájci bajnokságban.